Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Az az igazság 2éve jártam egy fiuval de szakítottunk mert anyáék nem engedték még akkor hogy legyen barátom..ő össze jött egy lánnyal 2évig együtt voltak folyamatosan csalta velem azt a lányt de csak velem csalt pedig csalhatta volna többel is..én persze nagyon imádtam az a fiút..ám 4hónapja szakitott azzal a lánnyal miattam mert hogy nagy szeretett ő is...kiderült utólag milyen kétszínű batánője volt..de mind1 nem is ez a lényeg hanem hogy nagyon félek hogy vissza vágyik a lányhoz...szerintetek mit tegyek? rákérdeztem már azt mondta verjem ki a fejemből mivel szakított értem vele..2éve kapcsolatot hagyott ott miattam mert imád..csak nem értem hogy mielőtt összejöttünk ő még utoljára még lefeküdt vele vagy akkor még együtt voltak de tudta hogy már szakitani fog.és elég rossz érzés ez hogy miért feküdt le vele..és hogy szerintetek vissza vágyik-e hozzá?:S nekem mindennak elhordja azt a lányt..előre is köszönöm.. a fiu 23.éve én 19
2011. jan. 24. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jól beb@sznék és elfelejteném a pecsába a csókát.
2011. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ne is haragudj, de jó nagy kur.va vagy.. soha nem szexelnék olyannal, akinek barátnője van.. gratulálok.

nah de a kérdésre válaszolva: szerintem a barátod még utoljára megdu.gta a csajt. ha két évig végig veled csalta, és ezért feldobta a kapcsolatot, nem hinném, hogy utána még vágyna erre a lányra. max másra... nem akarlak lehúzni, de ha a kapcsolata alatt 2 évig csalta a lányt mással - ebben az esetben veled - mi a garancia, h abban a kapcsolatban, amíg veled van, nem jön be egy újabb harmadik? - nem feltétlen ez a csaj a ki volt...?

L19

2011. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert 2évig engem szeretett..mielőtt összejött volna a lánnyal szerelmesek voltunk csak anyaék nem engedték hogy együtt legyünk..végig szerettük egymást a 2év alatt..csak ugy anyaék nem engedték hogy együtt legyünk..aztán végül megengedték
2011. jan. 24. 17:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szerethetett téged, ha összejött egy másik csajjal. Mert ezt mivel lehet indokolni? Hogy nem bírt a farkával? Nyugodtan összejárhattatok volna úgy is, hogy nincs barátnője ennyi erővel. Borzasztó naív vagy. Vagy nem is, inkább buta.
2011. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egy valamit nem értek..A szüleid tiltották,ezért voltatok együtt titokban.De akkor minek kellett neki melletted barátnő?Simán lehetett volna titkos kapcsolatotok,ehelyett 2 évig volt egy lánnyal,akiből hülyét csináltatok.Már megbocsáss,de amúgy meg hogy jössz ahoz,te légy megsértődve azon hogy ők szexeltek?Még mindig nem jöttél rá hogy Te voltál a szerető,a második?Bár még nagyon fiatal vagy és ezek szerint nagyon naiv,de azért azon elgondolkozhatnál hogy ha igazán szeret téged ez a fiú akkor miért volt 2 évig barátnője,és te miért csak a szeretője lehettél.Erre nem magyarázat hogy tiltottak benneteket,hisz így is együtt voltatok..
2011. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert anya beszélt vele hogy felejtsen el engemet nem lehet senkim..ő meg azzal a lánnyal akart engem elfelejteni..de ti et ugy se tudjátok átérezni én voltam benne
2011. jan. 24. 18:06
 7/14 nielindi ***** válasza:
jézus. mi az már, h anyád nem engedi, h legyen pasid?! igazi talpraesett, határozott, komoly lány lehetsz. amig olvastam, azt hittem, h egy 14 éves kislány irt. ledöbbentem, amikor a végére értem. jot nevettem. hogy lehet valaki ilyen naiv, anyuci pici lánya 19 évesen???
2011. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen de anya csak azt a fiut nem engedte....:S de megint nem tudjátok hogy hogy is volt és ugy pattogtok
2011. jan. 24. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
De ha nem felejtett el,és továbbra is találkoztatok akkor miért húzta 2 évig a kapcsolatát?Vagy ha el akart felejteni téged akkor miért találkozott veled is?Gondolj azért bele hogy ez tényleg fura helyzet,máshogy is meg lehett volna oldani.De azért kiváncsi lennék miért tiltottak tőle a szüleid?
2011. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát volt 8hónap amig nem találkoztunk..meg egyikünk se valotta be másiknak hogy szeretjük még egymást..
2011. jan. 24. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!