Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem jóképű, az el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jóképű, az el is áshatja magát?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon egy csomóan írják, hogy a lányoknak tényleg csak a legjobb pasik kellenek.

Mi ebben az igazság?


2011. jan. 24. 14:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem számít a külső, CSAK AZ EGZISZTENCIA számít.
2011. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A lányoknak tényleg a jó pasik kellenek, természetesen a pasiknak meg a jó nők. A férfiaknak annyival könnyebb, hogy (azért még legtöbbször) övék a kezdeményező szerepe, és talán stílussal tudnak ellensúlyozni.

Ne bánkódj, a ronda lányok még rosszabb helyzetben vannak, odamenni hozzájuk nem fognak, te viszont próbálkozhatsz, biztos összejön majd valaki. Fel a fejjel! ;)

2011. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem egészen így van, én a ronda lányoknak se kellek, mondhatok v csinálhatok bármit. A fiúnak mindig legalább egy fokkal jobban kell kinéznie a lánynál.
2011. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Miért kedves kérdező, neked kellenek a ronda lányok? Ugye nem!?
2011. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent a "jóképű" meg a "legjobb", ami az egyiknek nem az, az a másiknak igen...

Szóval senkinek sem kell elásnia magát...

2011. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Azért létezik olyan, aki senkinek se tetszik, pl én.
2011. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, aki senkinek se tetszik. 3-an vagyunk barátnők, és mindannyiunknak más srácok jönnek be. Akiért a legjobb barátnőm oda van, hogy milyen jó pasi, azt én általában észre se veszem és fordítva, ő is mindig meglepődik, h az neked tetszik?!

Szóval mindenkinek van esélye, főleg aki kultúrált, művelt, nálam azok jönnek számításba.

Különben is, vaamennyire számít a külső, pl hogy ne legyen nagyon kövés, meg ilyenek, de az, hogy kit találunk vonzónak meg kit jópasinak az két külön dolog. Az illat és a hang többet számít lányoknál, mnt a külső, ha amúgy van valami, ami megfog benne. A fiúk szerintem sokkal vizuálisabb típusúak...

Azt szokták mondani, hogy egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. És ez tényleg így van. rövidtávon nagyobb sikere van a jóképű srácoknak, pl buliban több lánnyal táncol, vagy esetleg többet fektet le, de hsszú távon egészen más dolgok mérvadóak...

2011. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, fogadjunk h én egyikőtöknek se jönnék be :P Képen talán, de élőben kizárt.
2011. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hát ha külsőre esetleg nem is, akkor meg lehet a belső tuajdonságaid miatt. Meg azért a külsőn is lehet sokat javítani, vannak ere trükkök, pl olyan frizura, ami jól áll, olyan öltözködési stílus, ami illik hozzád...stb Sok pasi nem hiszi el, de ezek a dolgok rengeteget számítanak. De a személyiség meg mégjobban...
2011. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, h max akkor számít a személyiség, ha vki legalább átlagosan néz ki. De ha az ember külseje taszítja a lányokat, akkor lehet akármilyen jó belül.
2011. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!