Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem jóképű, az el is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jóképű, az el is áshatja magát?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon egy csomóan írják, hogy a lányoknak tényleg csak a legjobb pasik kellenek.

Mi ebben az igazság?


2011. jan. 24. 14:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Egy próbát megér a dolog a lányokkal...
2011. jan. 24. 15:18
 12/30 anonim ***** válasza:
nem egészen így van de majdnem, nekem pl. kissé tré a fejem, de viszont jó a testalkatom, és hát ja..nem könnyű boldogulni
2011. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha a pasinak van stílusa, jó ízléssel válogatja össze a ruháit, és az egyénisége elbűvöl... Amúgy nem mindenki Brad Pittre bukik. Nyilván Quasimodonak azért csak egy hasonlónál van esélye.
2011. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Pl most egyik nap ismerkedtem meg egy nem "tipikus jópasival", hanem egy nagyon aranyos, kicsit pocakos, szemüveges nem éppen adonisz sráccal. Jó, azért nem volt ronda sem, inkább csak átlagos, de nagyon jó stílusa volt, kicsit alteres, teljesen illett hozzá. Engem általában jó csajnak mondanak amúgy, szóval igényes vagyok, vékony, igyekszem csinosan öltözni és általában tetszeni is szoktam a fiúknak. Annyira aranyos volt, hogy azóta teljesen odavagyok érte, lehetett vele versekről meg zenéről beszélgetni, nem úgy, mint az átlagos jó pasival... A dolog szépséghibája, hogy bár bejelölt facebookon, azóta nem ír, nem hívott fel, meg semmi... :(

Szóval nem ezen múlik egyáltalán, pl én hiába tartozom a szebb lányok közé, csak olyan fiúknak kellek, akik a seggük alapján választanak csajt :(

2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem hívott fel, m valszeg nem mer, ha már annyira jó Nő vagy, gondolja, h semmi esélye Nálad, v zavarna, ha írna...:D
2011. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én pl... nem ego meg semmi távol áll tőlem, jó pasinak tartom magam külsőre és 1 re jobb, még képem se rossz, de a humorérzékem a dumám szánalmas... és nagyon félős is vagyok... szerintem duma általában többet számít, kivétel ha tényleg 1 quazimodo az ember. Nekem ez a véleményem
2011. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én is félős vagyok, rossz a dumám, a humorérzékem csak ismerősök közelében jó és nem mellesleg nagyon szarul nézek ki :D De nem hagyom, hogy ez elszomorítson, az élet egyedül is jó.
2011. jan. 28. 20:18
 18/30 anonim ***** válasza:

"A hülye plázap.icsákra igaz."


Nem, csak az igényes, szép lányokra:)

2011. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

szegény pláza cicák! Nem is a szép fiúkra buknak, hanem a pénzesre.


http://www.youtube.com/watch?v=_J3a0szMp4w

2011. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Annak is van még esélye (a normálisabb lányoknál), aki átlagosan néz ki, de aki csúnya, az tényleg eláshatja magát, tapasztalatból tom.
2011. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!