Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Több, mint 1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Már a kapcsolatunk elején is voltak kisebb viták (főleg a szülei miatt, nem nagyon akarták, hogy találkozzunk /nem azért nem nem "szeretnek" engem, hanem mert érettségi előtt állt) azóta egyre nehezebb dolgokat kellett átvészelnie a kapcsolatunknak. Ma már egyáltalán nem kívánom őt (még a csókját se). Ha beszélgetünk néha már a hangja is idegesít vagy csak az, hogy nem "száll le rólam". Nem zaklat, csak sokat szoktunk beszélgetni. Régen ez jó volt, de ma már zavar. Szeretem (legalábbis úgy érzem) de sokszor már gondolkozok azon, hogy vajon mással milyen lehet egy kapcsolat (mivel a mostani barátom volt szinte mindenben az első nálam). Viszont, amikor belegondolok, sokszor úgy érzem, hogy nála jobbat nem találnék.
2011. jan. 24. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

MAgad is tudod a választ.

Ez a szerelem elmúlt. Keress mást, aki nem idegesít.

2011. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi két éve voltunk együtt a párommal,mikor nekem előjöttek ezek!Kerek-perec megmondtam neki TELEFONBAN hogy hagyjon engem békén!Még azon a héten eljött a cuccaiért és elment!Pokoli érzés volt látni,ahogy sétált a táskával a kezében!Szívem szakadt meg!Aztán belevetettem magam az éjszakába buli-buli hátán!De ez sem volt jó!Hiányzott!Akkor jöttem rá,hogy nagyon szeretem még!És istennek hála ő is engem!ÉS kibékültünk!Persze most is vitázunk de nem tudnák nélküle élni!És a szünetnek köszönhetően,erősebb lett a kapcsolatunk mint valaha volt,olyan szinten,hogy már a jegygyűrűt is megvettük!!
2011. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!