Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Légyszi valaki segítsen. Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi valaki segítsen. Ezek jelek lennének?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tök jóban vagyunk, nekem tetszik és néha úgy érzem, én is neki. Pl: mikor egész nap jön utánam és mindig beszél, mikor a hajamat fogdossa, vagy a vállamat,karomat simogatja, mikor sms-t ír délutánonként, mikor valamin amit mond "besértődök" és utána addig mondogatja cuki hangon, hogy: ne haragudj, sajnálom, elnézést,bocsánat amég tényleg meg nem bocsájtok. Ezek valóban annak a jelei hogy tetszek neki vagy csak belekpézelem? l/15
2011. jan. 23. 21:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
na hát akkor meg.... :D pattanj lóra és keresd meg az őshazát...najó csak hülyéskedek, de ez azért jó volt...
2011. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

a kedvemért lesd már meg ezt a kérdést... ha már megvolt akk köszi. :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem te cunci.
2011. jan. 24. 14:42
 24/27 anonim ***** válasza:
cunci...hát ez jó. :DDD
2011. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Becézédsnek szántam. Jaaaaj ma ez a fiú megfogta a kezemet meg megsimogatta a hátamat meg a hajamat. :D
2011. jan. 25. 15:58
 26/27 anonim ***** válasza:

nah, az azért már vmi...drukkolok neked :D


cunci...

2011. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi cunci :D
2011. jan. 25. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!