Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így velem? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy barátom, már kb. egy éve. De egyszerűen nem tudom, hogy szeretem-e. Amikor ottalszok náluk folyton puszilgat, meg mondja, hogy szeret, hozzámbújik, és ilyenkor úgy érzem, hogy ebből elegem van, meg hasonlókat.. de amikor meg programokat találunk ki és megyünk mindenfelé akkor meg nagyon jól elvagyunk, persze ezt a hangulatot is folyton megtöri hogy mindig csókolózni akar velem. (erről jut eszembe, én valamiért nem élvezem a csókot. esetleg tudja valaki miért???) szerintetek akkor most én vagyok a hülye? :/ Köszi a normális válaszokat!

17/L (jah és még nem feküdtünk le.)


2011. jan. 23. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
o az elso? tul gyorsan/lassan csinalja? budos a szaja? mast nem tudok elepzelni miert nem elvezed :D
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem neked ő csak egy jó barát
2011. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. hát, nem tudom, nekem túl nyálas ez a dolog :D meghát nem szeretem megtudni mit evett más előtte xD amúgy igen, ő az első.

2. igen, ezen én is elgondolkoztam már, de van amikor meg, néha én is úgy érzem, hogy szeretem... nem tudom mi lehet velem :)

köszi a válaszokat!

2011. jan. 23. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy azért nem szeretsz vele csókolózni,mert ő túl sokszor akarja..(Hozzád képest,és kicsit már erőlteti.)

Nekem ilyen volt..inkább beszélgetni szerettem volna,nem folyton csak csókolózni. -.-"

Ennyit tudtam csak írni,bocsi.

2011. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább barátként szereted, legalábbis én a barátaimmal érzem nagyon jól magam és szeretek időt tölteni anélkül, hogy azt szeretném, hozzám is érjenek
2011. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. hasonló helyzetben vagyunk, én is pont hogy beszélni szeretnék inkább :) ráadásul mondjuk elég rosszak a fogai és visszataszító ez :/

4. igenigen, csak néha meg többet is érzek.. de hü.lye vagyok >.<

2011. jan. 25. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz pofon egyszerű.Nem szereted.Ő csak egy barát neked,ezért nem is szeretsz csókolózni vele.A másik dolog meg hogy biztos hogy nem csókol jól.Minden férfi másképp csókol,és igen,van akinek romlottak a fogai,büdös a szája,vagy olyan nyálasan csókol hogy törölgetheted az arcod utána.Nem igazán értem miért vagy vele egyáltalán.Még szerencse hogy nem feküdtél le vele,mert nagyon kellemetlen élmény lenne így.Egyébként ugye csókolózni sem csókolóztál még mással?
2011. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. oh értem :S nem is tudom, talán azért vagyok vele még, mert megbízok benne, és nem hinném hogy más el tudna fogadni. ő nagyon szeret engem, de én őt nem annyira. nem, csak vele csókolóztam még.
2011. jan. 25. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
5.vagyok Ez érthető hogy így gondolkozol,hiszen ő az első.Ne értsd félre,nem akarlak én lebeszélni a barátodról,de miért ne fogadna el más?Más is fog szeretni,hidd el még jobban is,ebben biztos vagyok,mint ahogy abban is hogy nem leszel vele örökké.A kapcsolat alapja hogy szeresd a párod,szeresd ahogy megérint,ahogy megcsókol,élvezz minden pillanatot amit vele tölthetsz.Nem minden férfi csókol így.Tudom miről beszélsz,én is voltam már így,és nekem is az első volt,és olyan csacsi voltam hogy neki adtam a szüzességem.Hát erre inkább vissza sem emlékszem...Később bizony rájöttem milyen jó a csók,a szerelem,mikor két lábbal jársz a föld felett,ha csak rád néz libabőrös leszel,ha megcsókol beleremegsz és minden megszünik körülötted.Ezeket kellene érezned.
2011. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5. köszönöm a választ, igazad lehet :)
2011. jan. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!