Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvaroljak egy fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A bátyámnak van egy barátja aki 2-3 évvel idősebb nálam...

Nagyon tetszik, kedves, vicces... De nem tudom hogyan "jelezzek" neki...

Voltunk korizni, (Anya,Apa,Bátyám,Barátnőm és Ő) fogóztunk, és mikor megfogtam, megfogtuk egymást a könyökénél fogva, csak nevettünk... és egyszer el is estünk, de még ekkor is csak nevettünk...

Olyan mókás volt... nekem még sose volt barátom, nem tudom milyen viszonzottan szeretni valakit...

SOS!


2011. jan. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova (sétálni, kávézóba, vagy akárhova).. Aztán ezt csináld meg sokszor, közben apró jelekkel tudasd vele, hogy tetszik neked, majd egy szép napsütéses napon mondd el neki, hogy tetszik neked és többet szeretnél, mint szimpla barátság :) Szerintem biztosan nem fog visszautasítani, ha te is tetszel neki.. Minden esetre sok szerencsét hozzá! ;)
2011. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tök gáz lenne elhívni egy idősebb fiút valahova... ő elsős én meg hetedikes vagyok... (én általánosba ő középsuliba jár...)
2011. jan. 23. 20:40
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nem a barátom, ismerős de olyan jól néz ki...

A bátyámnak hamarosan lesz a születésnapja és egy bulija és ha próbálok vele beszélni, a közelében lenni, és a végén elhívnám valahova szerintetek az gáz lenne?? Igent mondana?? Azt se tudom van-e barátnője... tök ciki lehet ha van barátnője és elhívom egy "randira", olyan tájékozatlan vagyok ezen a téren...

SOS!!!!

2011. jan. 23. 20:53
 4/8 anonim válasza:
Ne udvarolj egyetlen fiúnak se, mert az udvarlás a fiúk dolga. Ha akar valamit tőled a srác, majd ő fog utánad szaladni. Ennyi.
2011. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj semmit. Üljél a s*eggeden és várd a csodát. Hátha majd egyszer. De ha majd másnál köt ki akkor meg ne sírjál. Amúgy meg miért a fiúk dolga az udvarlás? Ti belepusztulántok, hogy egyszer, ha nem is randira hívnátok valakit, de legalább elmondanátok az érzéseiteket?
2011. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen biztos vagyok benne hogyha nem kezdeményezek, semmi esélyem...

Adnátok egy tuti biztos, kőkemény választ??

2011. jan. 24. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Igenis tessék kitörni ebből a nemi szerepkör marhasággból, és TEGYENEK is valamit a nők egy fiúért. Ki a fene írja elő, kinek dolga az udvarlás? Romantikus regények meg rózsaszín filmek, maximum azok, de az élet nem így működik. Becsülendő lenne a szememben, ha a nők is keményen megdolgoznának végre egy fiúért és nem siránkoznának hogy "mennyire férfiatlank a mai fiúk".


Kérdező: próbáld meg felhívni magadra figyelmét és kerülj hzzá minnél közelebb! Egyszer úgyis le kell hogy essen neki az egész.

2011. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen jól megvoltatok, hívdd el megint korizni. :D
2011. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!