Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárjam még idősebb lesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam még idősebb lesz? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Már 1x kiírtam egy olyan kérdést,h van egy 13 éves lány (kinéz 16-nak) én 16 éves vagyok.

Nemrég ismertem meg,és teljesen rám van állva,de én nem akarok vele járni,mert túl kicsi hozám.

Várjak vele ?

Én a korombeli lányokkal nagyon sokat szenvedtem és még szűz vagyok szal nem vok egy olyan akinem csak a szexre kell egy lány. Az igazit keresem.De rá nem úgy tekintek,mint barátnő.

Várjak vele még idősebbb lesz ?


2011. jan. 23. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem kész egy lány komoly kapcsolatra. Tényleg jobb lenne ha hagynád, főleg ha te is így érzed. Ha vársz mondjuk 2-3 évet akkor már oké, de lehet hogy addigra találsz magadnak egy hozzád illő lányt, akivel komolyra fordulnak a dolgok. Vagy ha nem is, akkor se biztos, hogy ez a lány még mindig fog tetszeni. De ha mégsem változnak a dolgok, akkor is jobban fogsz járni vele, hogy kicsit benőtt a feje lágya.
2011. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányok hamarabb érnek a fiuknál
2011. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2011. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne halgass rájuk én 16 vagyok a barátnőm 14 most lesz 15 és már 10 honapja együtt vagyunk :) hidd el az ilyen fiatal pipik ragaszkodnak nagyon én csak tudom :D
2011. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg.
2011. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. A mai 13 évesekről tudod mit mondanak. Kapósak, aki még szűz, azon aggódik, hogy minél hamarabb elvessze. Én nem bíznék benne, pont az ilyen kényes dolgok miatt. Egyébként én ebben az életszakaszban soknak találom a közöttetek lévő különbséget. Nem annyira érettek még az általános iskolások. Aztán azzal dicsekedne az osztálytársainak, hogy "neki már középiskolás a pasija".

Viszont nem ismerem őt, nem tudhatom mennyire komoly, kedves, stb. Lehet boldogok is lennétek. Te tudod, mit akarsz. Ne mások véleményére adj, érezned kell, mire vágysz. Mivel pedig tudod mire vágysz, a kérdés értelmetlen.

2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de erre alszok még..

Nem akarom azt sem,hogy kinézzenek,meg,hogy köcs_ög vagyok,mert ilyenre mozdultam rá,holott nem én kezdeményeztem (ez nyílvánvaló)és én meg nem vagyok akkora paraszt,hogy elutasítsam,mert lehet,hogy csak barátot keres,vagy csak ismerkedn.

De persze az is benne van,hogy csak az osztálytársainak akakr dicsekedni,mert ő 7-dikes én meg 11.

2011. jan. 23. 22:14
 8/8 Horror_girl válasza:
szerintem megprobalhatnad,mert nem a kor szamit :)
2011. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!