Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajánlanátok valami jó filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok valami jó filmet amit a barátommal (pasimmal) megnézhetnénk?

Figyelt kérdés
még nem rég ismerjük egymást, és nem tudom milyen filmeket szeret, de valami olyasmi kéne ami nem túl nyálas, romantikus, de azért az is legyen benne, meg humor is.. valami szép film kéne:) csak nem tudok ilyet:( segítsetek légyszi! 18/L
2011. jan. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyen film nincs.
2011. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
500 days of summer, Szerelmünk lapjai, Mielőtt felkel a nap
2011. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nielindi ***** válasza:

nézzetek inkább transformers 2-t.

randiguru is jo.

2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, szerelmünk lapjait pl láttam de abban nincs humor. ezért nincs ilyen film
2011. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RaksashaGirl ***** válasza:

Szerintem igazából mindegy milyen filmet néztek meg.. :)

Mi végignéztük a Karib-tenger kalózait(1-3).. Tegnap az Eragont és a Ghost ridert.. Amerikai pite 7, Könnyű nőcske.. Mindet megnéztük, és sokszor nem is a filmre figyeltünk.. Feküdjetek oda egymás mellé, bújjatok össze, öleljétek át egymást.. Próbáljatok minél nagyobb felületen érintkezni.. Közben simogathatjátok egymást.. Garantált a siker! ;)

2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Előző voltam.. Igen, az Amcsi pite meg a Könnyű nőcske is ilyesmi.. :D Vicces, de valamilyen módon "romantikus" is.. :P Van egy pár ilyen.. ;) Most sajna más nem jut eszembe, pedig egy csomó van, nyáron mikor uncsitesóm itt aludt, ezeket néztük.. :D(Lány az illető... Félre ne értsétek, én is az vagyok.. xD)
2011. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2011. jan. 23. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

a magyar címe azt hiszem az hogy "Gru"

ez atom aranyos , meg egy picit humoros is :D


http://www.youtube.com/watch?v=zzCZ1W_CUoI&feature=player_em..

2011. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!