Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számíthatok az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok az életemben ezzel a felfogással?

Figyelt kérdés

28/L vagyok és nem akarok gyereket!Nem az van hogy mostanában nem szeretnék, hanem SOHA!

Nem születtem anyának és kész!Nem is ez a lényeg!

Számíthatok komoly kapcsolatra?

8éves kapcsolatom véget ért,és elgondolkodtam hogy ennyi idősen ha össze is jövök valakivel, ő már valszeg gyereket akar pár éven belül!Remélem értitek!Bele sem merek menni így egy kapcsolatba, mert az elején nem szokás erről beszélni, ha meg később derül ki, hogy hogy gondolom, akkor mondhatják hogy átvertem!Elég nehéz ügy!Ráadásul válogatós is vagyok!Köszönöm a normális válaszokat előre is!


2011. jan. 23. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Robin Scherbatskynak hívak?
2011. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jesszus!!Dehogy!!
2011. jan. 23. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán keress elvált embert,akinek már van gyereke,és semmi probléma.
2011. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy számíthatsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



A te korodban még egyszerűbb is, mert rengeteg olyan férfi van,aki már nem akar gyereket, mert van neki, de elvált és párt viszont keres :)

2011. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
simán találhatsz olyan pasit, aki szintén nem akar...több van, mint nő. én pont fordítva vok, gyereket akarok mindenáron, csak olyan pasit nem találok, aki normális, és szintén akar :( 20/L
2011. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!