Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar valaki 27 évesen komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, tudja, hogy tetszik nekem, nincs senkije ill. azt mondta alakul valakivel, de ez nem hinném, hogy igaz, mert akkor 1 hónap alatt már öszejöttek volna...

Nem tudom, hogy a külsőmmel vagy a belső tulajdonságaimmal lehet e gond, de miért nem akar közelebbről megismerni? Én már lemondtam róla, békén hagytam, szóval nem nyomulok, meg ilyenek, csak furcsának tartom, hogy valaki ennyi idősen még a család, gyerekek gondolatától is retteg, lehet ezért nem akar barátnőt, bár nagyon jóképű és gondolom egy "szépségkirálynő" típusú lánnyal csak csak összejönne, de azért én sem vagyok "bányarém". Szerintetek mi lehet a gond?


2011. jan. 23. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd magad rá. Lehet, hogy akar, de nem veled.
2011. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, ő már másoknak is mondta társaságban, hogy nem akar gyereket meg családot, de azt is hallottam, ha lenne pénze más lenne... azért nem minden a pénz körül forog.
2011. jan. 23. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy még gyereknek érzi magát.
2011. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fél, mert még nem volt kapcsolata...lassan közeledj felé, aztán kiderül...nem biztos, hogy nem szeretne összejönni veled,lehet, hogy csak attól tart, hogy elrontaná, ha kapkodna...

Beszélgess Vele, keresd őt, aztán meglátod, hogy ő nyit-e feléd magától, ha nem, akkor sajnos nem tudsz mit tenni...

2011. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vannak későn érő emberek... az én pasim 33 volt, mikor összeköltöztünk (én 24), elmondása alapján 27 évesen még véletlenül sem akarta volna elkötelezni magát, semmilyen értelemben, még kutyát sem vett a 3. X előtt :D
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!