Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Hogyan segíthetek rajtuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan segíthetek rajtuk, nekik?

Figyelt kérdés

Én itt csak egy háttérszereplő vagyok. 16 éves.

Szóval kezdem is..... Van egy (most) 20 éves onokatesóm, ő fiú. Aranyos meg minden, de néha kicsit rámenős meg szemét. Volt egy barátnője, aki szintúgy 16, mint én. Gyönyörű kapcsolat volt, a lány lefeküdt vele (ez volt a csajnak az első, onokatesómnak már ohhóóóó!!!!!), ezután a fiú (az onokatesóm) kifele kacsingatott. A csaj szeme előtt flörtölgetett más lányokkal, meg volt, hogy el is hagyta, de később visszament hozzá, mert amannak a lánynak nem kellett. A csaj meg mindig megbocsátott neki, mert szereti. Az uncsitesóm meg valószínűleg ck kihasználta. Na de ekkor még 1ütt voltak. Egyik nyáron egy barátnőm (akivel sajnos csak ritkán találkozunk, általában telefonon értekezünk) elkérte a számát. Én megadtam, de cserével, ő is megadta egy pasi számát, aki az ő falujában él és az meg nekem tetszett. De ő nem mondta el, hogy mért kell neki a szám. Érdeklődött utána, és csak annyit mondott, hogy ismeri, merthogy a szomszédjában melózik/ akkor még nem is tudta, hogy az onokatesóm, akkor mondtam csak el. Ezután ők elkezdtek smsezni. Pár hónap múlva (nyáron) elkezdődött a lány falujában(ahol az onokatesóm (legyen itt E) melózik ) a turné. E munkahelyének is indult egy csapata, mint minden évben (eddig ő itt soha nem focizott, nem nagyon érdekelte, főleg azért mert éjjel ér véget, reggel meló)szóval ők smseztek és egyszer csak E bejelentette otthon, h ő is fog focizni, így a mamájához költözik egy időre, amíg tart a turné, h ne kelljen mindig utazgatni. Tehát a lány falujába költözött. A lányt hívjuk itt most Lnek.Ja igen, L 15 éves, szép, okos ( ő a községünkben a legjobb tanuló), és nagyon rendes, szolid lány. E tehát minden este szórakoztatta. Elhalmozta mindennel, rengeteget nevetgéltek, beszélgettek, és hülyültek. Voltak itt ilyenek,hogy E lespriccelte Lt hideg vízzel, meg csipkodta. Akkor boxoltak a folyosón. E ,,balettozott'' Lnek. Fagyiztak, popcornoztak, ittak, ettek, szurkoltak. Ezeket mind egy ismerősömtől tudom, aki szintén ott volt és látta őket. Volt olyan, hogy 1ütt nézték a csillagokat.... stb .... Megjegyzem, hogy itt még Enek volt barátnője. Akkor később, mivel ck 2 sarokra ,,laktak'' 1mástól 1ütt mentek haza. Egyszer, mikor L lábát feltörte a cipő (NEM nyafogott), E a karjaiban vitte hazáig Lt. Volt, hogy motorral mentek, volt, h kocsival. //// E barátnője nem szeretett kimozdulni, nagy ritkán látogatta meg E-t. Ezután E elhívta L-t futni, L görkorizni tanította Et, E kosarazni Lt. Volt, hogy összefutottak a medencében is,ami 1 másik városban van, stb....... Később egy este turné után smseztek. Megbeszéltek egy talit éjszaka, amire L nem mert elmenni, mert a szülei nem engedték volna, ő pedig nem mert elszökni. Másnap reggel E megírta Lnek, hogy L még túl fiatal hozzá........ és talán majd később. Bár L sohasem akart tőle semmit, miután megtudta, hogy van Enek barátnője. E hazajött. Búcsúra (ami szintén L falujában volt) E a barátnőjével érkezett. Én Llel voltam, meg az ő barátnőjeivel. Azt mondta nem is izgatja E, de akkor, ahogy látta Et a barátnőjével eléggé elszomorodott, majd elpityeregte magát. E eközben (ölében a barátnőjével) Lt nézte. L-ékkel ezután elmentünk egy kocsmába, majd egy discoba. És azután nem is látták 1mást. Napvilágra került egy olyan rágalom, amit L álmodott és elmondta a barátnőjeinek (amelyben pikáns részletek voltak közöttük (E és L között)). Nem titok, L szerelmes Ebe. E 1ütt volt a barátnőjével, Lnek pedig rövid kis kapcsolatai voltak. L néha félve megkérdezte tőlem, h mi van E vel, E pedig, h mi van L lel. Később 1 buliban voltunk. Ahol E tök részeg volt, vallomást tett (a barátnője előtt) L nek, hogy szerelmes belé. De nem lett semmi fejlemény. Minden maradt a régiben. Eltelt egy kis idő és egyik éjjel E zörgetett L ablakán, majd elmentek egy romantikus, egyszerű kis tópartra.Nagyon romantikus volt. Nem írok le mindent, mert nagyon hosszú lenne. Csók az volt, de más természetesen nem. E ezután könyörgött L nek, hogy járjanak titokban, később majd felvállalják 1mást. L nem akart második lenni, és úgy gondolta E csak kihasználná. Emellett a szülei sem engedik, mert E szegény kőműves gyerek, L pedig egy gazdagabb családból való. Világossá vált, hogy szeretik egymást. L ezután megszakította a kapcsolatot E vel. Nem válaszol az üzenetekre, se semmi. Megkérte Et, hogy többet ne keresse, mert nem szabad. Telik, múlik az idő. E pár hete szakított a barátnőjével, azzal az indokkal, hogy Lt szereti és vele szeretné leélni az életét, és így nincs értelme folytatniuk. E könyörög L nek, hogy majd ő bebizonyítja L szüleinek, hogy szereti őt és harcolni fog érte. L is bevallotta, hogy szerelmes E be, de a szülei tiltják az egészet. És ő sem biztos, h elhiszi E nek, hogy komolyan gondolja és nem csak játszani akar vele. E erre bizonygatta, h ő vár majd rá és ha L úgy szeretné, az esküvőig nem lessz semmi olyan. SZERETIK 1MÁST, de L fél, a szüleitől fél. Már egymásban megbíznak és imádják 1mást. És annyira rossz nézni, hogy mind2en csak szenvednek. Már én is becsavarodok. Itt ez sír, ott az sír...Segíthetek valahogy rajtuk/nekik???

Bocsi, h hosszú lett.


2011. jan. 23. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem foglald össze két mondatba, mert én a feléig sem jutottam, ha válaszokat szeretnél.
2011. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hosszúú???:)nem kifejezés!!ha a gyerek az unokatesód szerette volna a csajt akkor nem kacsingatott volna máshová!!mind2-nek egymás nélkül lesz a jó!!had sírjanak,majd abba hagyják!!nem hiszem hogy 16 évesen egy egész életet leélne a csaj egy ilyen fiú mellett,kizárt dolog!!!
2011. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell rögtön 10 éves terveket szöni meg ilyesmi.. ha annyira nem fontosak egymàsnak h szembeszàlljanak akk megérdemlik :)
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
mi az az onokatesó? ...a többi meg olyan szövevényes, hogy kb a 10. sorig bírtam...magyarul leírnád kb 2 mondatban?
2011. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem unokatesóra gondolt,ne kötekeddj szegény kérdezővel,nem látod hogy tiszta ideg?:)azt hiszi hogy meg tudja váltani a világot!!inkább segíts neki,ne kötekeddj!!:D:D:D
2011. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!