Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
közepes depresszióban vagyok, szakított velem a pasim mert féltékeny voltam és túl ragaszkodó. később megbeszéltük hogy neki is és nekem is nagyon szar ez a helyzet, mert a baráti körünk ugyanaz. célozgatott hogy szeret, mondta hogy hiányzom neki. az is rossz ha lát mert nem ölelkezünk, az is rossz ha nem mert akkor nem tudja mi van velem. azt modnta ha öngyilkos leszek, jön utánam ő is. és nem tudja miért nem tud velem újra összejönni. felhívtam az ismerőse vette fel, azt modnta téves szám, de tuti nem az volt. mit csináljak?18 / l
2011. jan. 23. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj vele össze és beszéljétek meg rendesen, hogy mi legyen, aztán zárjátok le mindkettőtökben az érzéseket, és állapodjatok meg valahol.
2011. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de már sokat nyaggattan ezzel, nem akarom hogy azt higgyje nem szállok le róla
2011. jan. 23. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nyaggattad vele sokat, mert nem adott rendes választ ill. nem beszéltétek meg rendesen. Egyszer komolyan üljetek le, és elejétől a végéig beszéljetek át mindent, de úgy, hogy semelyikőtökben se maradjon kérdés, amit nem tisztáztatok.. Ezután döntsétek el, hogy mi legyen köztetek.
2011. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!