Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl? Ma szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl? Ma szakított velem a barátnőm és nagyon nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Ma szakított velem a barátnőm és nagyon nagyon szeretem. Ő volt az első komoly. Folyton csak arra gondolok milyen jó volt vele kézen fogva sétálni, megölelni és érezni hogy szeret.
2011. jan. 22. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát az nagyon kellemetlen, de majd az idő segít. tudom mit érzel, éreztem már ilyet én is. idővel elmúlik majd hidd el.
2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyott el? Mikor engem az első komoly barátnőm elhagyott (jobbanmondva megcsalt, és nemm én dobtam, hanem ő, én hülye megbocsájtottam neki), és összejött azzal, akivel megcsalt, több, mint fél évig nagyon ki voltam. állandóan vissza akartam szerezni, ő meg tovább játszadozott velem. Aztán elkezdtem arra gondolni, h miket tett velem, és arra fókuszáltam, hogy haragudjak rá...aztán jött egy új szerelem...egy új csaj segít iylenkor, persze egy kis időnek el kell tellnie...nem tudsz mást tenni haver.


légy erős!


18/F

2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen dolog nagyon megterhelő tud lenni. Ilyenkor a legjobb ha hallgatsz szomorú szerelmes zenéket, ezeken kisírod magad. Később jó, ha eljársz társaságba, elmeséled másoknak a dolgot, kibeszéled magad. Csinálj valami olyat, amit eddig nem tudtál soha elképzelni magadról, csinálj valami nagyon fárasztó dolgot. Kirándulj egyet egyedül messzire. Amikor érzed, hogy elég, akkor menj haza.

A második harmadik ilyen alkalommal elég lesz ha lemész a térre fagyizni. Majd meglátod. Most nehéz, de hidd el 3 nap múlva sokkal könnyebb lesz.

2011. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogy miért hagyott el? Ő sem tudja egyszerűen megváltozott benne valami... de olyan hirtelen hogy nem tudom felfogni. :/
2011. jan. 23. 00:17
 5/14 anonim válasza:
Hát ez ami veled történt velem is most történt meg 8.án szakitott velem bnöm de ugyanigy,nekem is ő volt az első komoly,nagyon szeretném visszaszerezni de elég távolságtartó,páran azt mondták az a legjobb ha nem keresem és akkor kiderül hogy hiányzom e neki még,dehát azt ugysem lehet kibirni hogy ne keresd.nekem is ugyanezek járnak a fejemben mint neked.Nem tudom mi lenne a helyes de még próbálkozom a csak barátként érzek dumával:)ami persze sajnos nem igy van.
2011. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:

hát nekem csak hasonló érzésem volt, de elég durván éltem meg és életembe először éreztem azt, hogy tennem kell vmit, hogy túllépek 1 lányon.

*ő* előtte még sose volt gondom elfelejteni valakit mert mindig alkalmaztam a megutálom_az_illetőt elvet.

de *őt* nem tudtam megutálni mert nem volt negatív tulajdonsága..

és hát mit csináltam?

olvastam, gyúrtam, futottam, wowoztam, sírtam, ettem

és bevált:)

de a legjobban az vált be, hogy futottam 1 kört a lakótelep körül, majd befutottam a közeli erdőbe ott leültem egy nyugis helyen 1 padra felnéztem a fák megritkult őszies lombjaira és kibőgtem magam.


hazafele futás közben már nem éreztem magam annyira rosszul.:)


azóta már úgy érzem túl tettem magam a lányon és már van is egy másik lány akivel szeretjük egymást és úgy érzem semmi sem állhat közénk:):)

és ez az illető lány aki miatt sírtam az erdőben pedig egy nagyon-nagyon jóbarát lett:)

2011. jan. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sose légy szerelmes. Ez a legjobb :S függetlenül attól hogy valaki ezt hülyeségnek tartja.
2011. jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ma valószínűleg elmegyek valahova biciklivel hogy kiszellőztessem a fejem. Utolsó: Sajnos ezt nem tudom irányítani.
2011. jan. 23. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Én most szakítottam a barátommal...

De hasonlóan érzek, mint te. Nagyon rossz.

Fiúk, őszintén ha érdekelném őt akkor még keresne igaz?(bocs, hogy kihasználom Kedves Kérdező az alkalmat)

am úgy érzem muszáj volt vele szakítanom...de baromira hiányzik...Szóval? 18L

2011. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs gyógyír, csak az idő. Az idő múlásával el fogod felejteni.
2011. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!