Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem.

Figyelt kérdés

Elöször is. A barátommal 13 hónapja együttvagyunk. 7 hónapig nem volt semmi gáz..aztán minden kis hülységgel megbántotttuk egymást. volt pár nap külön és minden rendbe jött.. De úgy 1 hónapja megint elkezdödött. Nagyon szeretjük egymást. Mindketten sértödékenyek vagyunk és makacsok.. Ne vegyem észre ha oylat mond? Mivel hozhatnám rendbe?? A másik: Anyával nem értjük meg egymást. egyszerűen nem hallgat meg.. miért lehet? köszii előre is

16/L


2011. jan. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Min vesztetek össze?

Anyjának mi baja van veled?

2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az én anyum:) Ééés amugy minden kis hülyeségen felhuzza magát..amin én besértödökxD és rá 2-3 percre kibékülünk.. Csak ez nem olyan élvezetes egy idő után:S
2011. jan. 22. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Pl???

Anyukád miben ért meg?

2011. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbálok vele beszélgetni.. és ha nem tetszik neki a téma fogja magát és elmegy..
2011. jan. 22. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor kerekedj felül a gyerekes sértődéseiden. ne is figyelj ezekre.. ha ien baromságok miatt veszekedtek és látod neked ez szarul esik..


mellesleg én rühellem a sértődést :s

2011. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!