Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak esélyt a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Megismertem 5 napja egy fiút, ma volt az első randink, nagyon romantikus volt, meg minden, tényleg jó volt. Csak az a baj, hogy a végén azt éreztem, hogy elég volt belőle, és örültem volna ha mostmár hazamegy.

Valahogy nem alakult ki bennem vonzalom iránta, de lehet hogy 5 nap után ez normális. Ugyanakkor csóklóztunk, hozzámbújt és jól elbeszélgettünk, és látom rajta, hogy neki nagyon tetszem, még azt is mondta, hogy mostmár bemutat a barátainak, lassan a szüleinek is...

Bennem viszont olyan érzések kavarognak, hogy jófej és kedvelem..

Adjak neki esélyt még egy randin? Vagy mondjak neki búcsút? És ha igen, hogy tegyem?

Légyszi segítsetek, fontos, mert nem akarom megbántani őt.

Amugy 19/L , ő 24/F.


2011. jan. 22. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
egyet megér ha tetszik neked is a srác. akkor miért hátrálsz? vágj bele, de ha nem jön be ne ámítsd szegényt...
2011. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a bemutat a barátainak meg a családjának nagyon gázos..

ha bemutat nekik és te dobod pici darabokra töröd a szívét az remélem tudod...

2011. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem is ez a bajom, hogy nem akarom megbántani.

Lehet, hogy meg kéne neki mondanom, hogy még időre van szükségem, ne siessük el a dolgokat? Csak ez meg olyan hülyén jönne ki..

2011. jan. 22. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
csinálj szilvásbuktát, mert azt szeretem :D
2011. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!