Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit elég rég óta ismerek. A volt barátom legjobb haverja ....Legfőképp azért szakítottunk a volt barátommal mert csókolóztam a legjobb barátjával.Ezt csak azért írtam le hogy értsétek amit most írok le. Nekem nagyon meg tetszett, de nagyon nagyon félek neki elmondani, hisz a volt barátnője csont sovány (szó szerint) én meg azért annyira nem (kövér sem vagyok ) szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy félek hogy én nem jönnék be neki.Meg hát szerintem már csak azért is bizonytalan mert a legjobb haverja az én volt barátom.Pattanásos is vagyok kicsit, nem tudom ez zavarja-e de mivel kicsit ő is az így nem hiszem.Az a baj hogy nem tudom hogy hozzam tudtára hogy tetszik nekem.Beszélni még nem akarok vele, talán ha kicsit látom rajta hogy tetszek neki.Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm



Normális válaszokat légyszives


2011. jan. 22. 17:19
 1/8 ess16v ***** válasza:
esélyed biztos van, de az is biztos, h nem ő a legjobb barátja, ha ezt megtette.
2011. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen a választ.Az az igazság hogy akkor nem voltunk együtt mikor csókolóztunk.
2011. jan. 22. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem értettem egy szót se akkor most kit csókoltál meg? lényegtelen információk tömkelegét ránk zúdítod.

ha én szeretem a kapucsínót és az anyám 1 évvel idősebb az apámnál de a szomszédomnak van macskája akkor miért bírja el a hangya a saját súlyának többszörösét ?

2011. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nem értetted...Lényeg hogy tetszik nekem de nem tudom hogy lépjek, mivan ha megmondom neki erre ő majd kinevet, cikizni fog elmondja a többieknek??
2011. jan. 24. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
szeritnem valamennyire tetszel neki... nem hiszem hogy akárkivel csókolózna....
2011. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. jan. 24. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

bökd meg fészen XDD

am viccet félre téve én ilyen pasis helyzetekben mindig ezt mondom magamnak: jobb megbánni amit megtettél mint amit nem tettél meg ;D ez mindig beválik!!

persze maradhat az is hogy stratégiázol, de az tovább tart :D xd viszont az előbbi így 50:50 :)

2011. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2011. jan. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!