Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezzem újra "egész"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem újra "egész" embernek magam?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a barátom. Nagyon szerettem és nagyon sok reményt fűztem a kapcsolatunkhoz, ám mint utóbb kiderült, ez naivitás volt a részemről.


Most nagyon nem találom a helyemet sehol, semmiben... Hiányzik... A legjobban az, hogy sokat beszéltünk, kerestük egymást. Olyan most, mintha a legbiztosabb pontja tűnt volna el az életemnek. Hiányzik a társasága, és nagyon egyedül érzem magam.


Mit tehetnék? Nem az ügyben, hogy elfeletsem, hanem, hogy újra tartalmas legyen az életem. Korábban sok évig nem volt párom, és mégis boldog voltam... most viszont a "magányos" elfoglaltságok nem adnak igazán örömet.


23 vagyok.


Eddig ezek jutottak az eszembe:


1. Újra visszahozom középfokú szintre az angol, vagy a német tudásomat. (Fél év múlva munkát kell keresnem, akkor biztosan jól jönne.)


2. Elkezdek tornázni, minden nap egy kicsit, hátha a mozgástól jobb kedvem lesz.


3. Elkezdek másokkal ismerkedni társkeresőn.


Még mit tudnék tenni? A barátokkal való programok sajnos nem jönnek be... Akik közel vannak hozzám, azok nem akarnak eljárni sehová. Akikkel pedig lehetne, azok most külföldön vannak, vagy itthon, de messze. Vagy annyit dolgoznak, hogy csak ritkán látom őket.


Ötletek?


2011. jan. 22. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Timi, te vagy az?:)
2011. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyébként velem is pont ugyanez van, bő egy hónapja szakítottunk, azóta én vagyok az őrült lány. semmit nem találok, ami jobb kedvre derítene, most is csak bőgök össze-vissza mint egy hülye. de én rajta se tettem még túl magam (illetve igen, egy kicsit sikerült, de aztán visszatáncolt az életembe és összetört mindent), reménykedem..
2011. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem Timi a nevem egyébként.
2011. jan. 22. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok és nemrég szakítottunk..

Szerintem, olvass, járj el olyan helyekre ahol emberekkel találkozhatsz. A lényeg az, hogy úgy lekösd magad, hogy ne legyen időd hülyeségen agyalni.

Sok sikert minden hasonló helyzetűnek :)

2011. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is magányosnak érzem magam - nem elhagyás vagy szakítás miatt, de a végeredmény ugyanaz. Az első két ötletedet megerősíthetem. Nekem is a nyelvtanulás meg a sport ad rengeteg erőt ahhoz, hogy ne a sorsomon siránkozzak egész nap. Annyi különbséggel, hogy én egy teljesen új nyelv tanulásába fogtam bele, ami még több energiámat leköti, mint egy már ismert nyelv frissítése. A társkeresővel is megpróbálkoztam, de az nekem nem hozott akkora eredményt, amekkorát vártam tőle, ezért azt abbahagytam. Persze a lányoknak ott könnyebb a dolguk, csak épp emiatt ott nagyobb az újabb csalódás esélye is.

Egyszóval jó úton jársz, foglald el magad. Esetleg kereshetsz új társaságot is magadnak, amihez a hobbi(jai)don keresztül kapcsolódhatsz.

2011. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, ami talán a legjobb, hogy ismerkedsz!


Mégha eleinte csak beszélgetsz srácokkal az is jobb, megismersz más embereket és rájösz h nem vagy egyedül a problémáddal hanem sokan vannak így az ellenkező nemből is....


Megismersz új embereket, beszélgetsz emberekkel , és ne utasíts vissza minden fiú közeledését, menj bele egy kávéba vagy vacsiba még senki nem halt bele, aztán ha nem jön be akkor ennyi! Találkozol majd mással!


A német meg angol frissítése közben szintén egyedül fogod érezni magad!

A sport közben , szintén azon kattog majd az agyad, hogy ha ezzekl végzek ugyanugy egyedül leszek....


Szóval az ismerkedés a legjobb szerintem! 26/f

2011. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tudod a válasz mért kérdezel ?
2011. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezek, mert nekem csak néhány ötletem volt. Hátha másoknak vannak más ötleteik is, ebben a reményben kérdeztem.
2011. jan. 24. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
öcsém tele vagytok problémával.attól,h te sírsz,az élet megy tovább.amiken én már keresztül mentem,kb 25x köthettem volna fel magam.meg kell tanulni nem foglalkozni dolgokkal.ha ilyenekre van időd,h ide írogatsz az már régen rossz.ha nekem ennyi időm lenne örülnék.általában azért látogatom ezt az oldalt,h oltsam az embereket,ami összejön 1-2 hetente.én nem tudom milyen életet éltél,de ha egy ember miatt beremegsz,inkább nem írok semmit erre.nincs olyan ember a környezetedben akivel elvagy?vagy nem is értem az egészet.nem is akarom megérteni,mert akkor olyan lennék mint te.ne a volt csávódra fogd azt,h nem tudod hogyan kell élni az életet.
2011. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!