Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl az egészen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl az egészen? Tippek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal és hát még mindig hiányzik...

A kérdésem az lenne, hogy miket tudnátok ajánlani amivel leköthetem a figyelmemet, hogy ne gondoljak rá? Hulla fáradtan akarok ágyba dőlni, hogy gondolkodni se legyen energiám.

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hogy viselkedjek mikor találkozunk? Mondjuk, egy buliba, hogy folyton ne nézzem, hogy kivel beszél stb.

Kérlek segítsetek

Elkeseredett 17L


2011. jan. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni. idő idő és idő.
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önmagad kifárasztására elég kézenfekvő a sport. De őszintén szólva szerintem nemcsak fizikai, hanem szellemi tevékenység is jó figyelemelterelő lehet, ha rá bírod venni magad. Nyilván a szakítás utáni apátia, levertség miatt nemigen van semmihez sem kedve az embernek, de meg kell próbálni. Olvasás vagy épp futás, úszás, satöbbi. Ha belekezdesz, talán már visz magával. Szerintem azért is érdemes próbálkozni, mert bár valóban, csakis az idő, idő és idő fogja a lelkedet meggyógyítani, azért hátha valami értelmes dologgal is eltelhet az a bizonyos idő :)
2011. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a sportot ajánlom ,vagy olvass valamit még az se gond ha kockulsz mert az is elveszi a figyelmed
2011. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy jó könyv, vagy új sport amit megszeretsz is nyilván jót tesz, de igazán akkor fog megoldódni a helyzet ha találsz mást :)


Ha találkoztok pedig tegyél úgy mintha semmi kínos nem történt volna, lehettek barátok, mint bárki mással. Persze lehet, hogy még próbálkozik majd vagy esetleg levegőnek néz. De ne foglalkozz vele, próbálj új ismerősökre szert tenni.


Amúgy merre laksz? :P


17/f

2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!