Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT kell hazudni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátom beszélt arról, hogy otthon töltötte az előző estét, de az arcán és a hangjából látszott, hogy nem mond igazat...valamint nagyon írogatott valamit a mobilján facebookra. Aztán (nagyon szégyellem, tudom, hogy szemét húzás, magamat önmagam előtt is megaláztam vele) én megnéztem, hogy mit írt, és kiderült, hogy azon az estén iszogatott a városban, és nem túl józanon egy barátnőjének írt vagy 8 üzenetet, hogy azonnal találkozzanak, itt és itt várja. Ezután megkérdeztem őt, hogy tényleg otthon volt-e aznap este? A szemembe nézve mondta, hogy igen, otthon... Én most nem féltékeny vagyok a csajra, de könyörgöm, miért kell hazudozni? Nem volt még ilyen, hogy ilyesmiért megharagudtam volna rá...(Még nem vallottam be neki, hogy olvastam az üzeneteit, de legközelebb amikor személyesen beszélünk, be fogom.)
2011. jan. 22. 12:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, de azt írni közben, hogy "itt állok a ...tér közepén fekete kabátban, itt várlak" azt nem:D
2011. jan. 23. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!