Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és nem olyan régen (kb. 1-1,5 éve) kezdtem neki a barátnő "keresnek". Az önbizalmam soha nem volt magas; tegyük hozzá, okkal: nem vagyok egy jóképű fiú, ezt már elég rég elfogadtam.

Minden ember nagy igényekkel születik, én sem voltam másként. Viszont amikor nekiláttam a "csajozásnak", akkor már tisztában voltam azzal, hogy nekem bizony a nem annyira szép lányoknál kell próbálkoznom, mert csak lehet van esélyem. Össze is ismerkedtem pár lánnyal (egyszerre persze csak egyel), találkozgattam velük, de soha nem éreztem jól magam. Igazából nem is vártam, sőt, tartottam a következő találkozótól. Mivel teljesen elképzelhetetlennek tartottam, hogy összejövök velük, megmondtam nekik, hogy én még nem állok készen egy kapcsolatra...(persze úgy, hogy ne derüljön ki, hogy mi volt a konkrét ok)


Mit tehetnék, hogy lejjebb adjam az igényeimet?


2011. jan. 21. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos olyan dolog, amit nem mi befolyásolunk. Az érzelmek valaki iránt csak úgy kialakulnak:S én is ilyen problémákkal küzdök, mint te:S Bár nekem összejött már pár csaj, de dobtak is pár hónap múlva, pedig nem csináltam semmit.
2011. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

R.

Olvasd vissza, hogy mit írtál le. olvasd vissza. Tiszta negatív, abszolút nem hiszel magadban, nem tudod elhinni, hogy lehet jobb is. ezt sugárzod ki a külvilág felé( mi felénk is) hogy te egy nagy szerencsétlenség vagy.

nem 1x hallottam és a saját szememmel is láttam, hogy helyesnek nem mondható srác összejött szép/gyönyörű csajjal, mert hitt magában. Elhitte, hogy lehet jobb.

Te nem tudod elhinni. én rajtad nem tudok segíteni. itt csakis te magad tudsz ezen változtatni. Akard, és hidd is el, hogy jó vagy, és hogy találhatsz szép csajt..

és ha elkezdessz panaszkodni, ne csodálkozz h nem vagy boldog. itt nem a külsőddel van a baj, hanem a gondolkodásoddal..


18/L

2011. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Az igényyeidet SOHA ne add lejjebb. Azzal a saját önbecsülésedet döntöd romba.

Boldog meg azért nem vagy, mert önmagadat nem tudod elfogadni.

2011. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, itt GyK-n minden válaszoló, olyan könnyen mondja, hogy fogadja el a magát az ember. Lehet lepontozni, de ekkor sem olyan könnyű dolog, főleg ha van rá oka, hogy így álljon az ember a dolgokhoz. >.>
2011. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

R.

annyit tudok ajánlani, h mind mennyetek el egy agykontroll tanfolyamra..én most voltam a négy napból az elsőn és hihetetlen jó

ha nem vagy megelégedve az életeddel: Dr. Domján László féle agykontroll ajánlom

2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!