Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne van a pakliban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne van a pakliban, hogy azért nem jár velem, mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Van egy lány aki nagyon tetszik.Ő is 16 éves.

2 hónapja ismerjük 1mást,de már vagy 2 hete még msnre sem jön fel.

Tudja,h még nem volt bnőm és lehet,h ezért nem kellek neki ? Nem akarja egy kezdőnek odaadni az elsőt ?


2011. jan. 21. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy 16 éves lánynak ez számítana... Mármint ha tetszenél neki, akkor nem zavarná, hogy az elsőn sem vagy túl, vagy a századikon is.
2011. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem emiatt van. Nincs valami más ötleted, hogy miért nem beszéltek mostanában?
2011. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj,h nincs :(

Nem tuom mi lehet.

Pedig ő kezdeményezett nem is én.

3x taliztunk szal akkor ha nem tecccenék neki akkor másodjára sem kellett volna... Szal nem tom,h mi lehet. =/

2011. jan. 21. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Abban biztos lehetsz, hogy nem emiatt viselkedik így.
2011. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet időközben megtetszett neki más.

Vagy az volt a cél,h beleszeressek és fájjon,h le sem szar...

2011. jan. 21. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, hogy közben megtetszett neki valaki más. Derítsd ki, kérdezz rá a lánynál!
2011. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó,de hogy derítsem ki ?

Nem kérdezhetek rá h akkor most miért nem foglalkozol velem ? ...

2011. jan. 21. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan rákérdezhetnél nyíltan.
2011. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is rákérdezhetsz nyíltan! Ebből látni fogja hogy neked fontos, és hogy elég bátor vagy ahhoz hogy megkérdezd ami plusz pont ;)


16/l

2011. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!