Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm 2009-be lehozta az unokatestvérét és nagyon bejöttem neki meg ő is nekem:$Csak az a baj hogy 60 kb-re lakunk egymástól és még csak 15 évesek avgyunk és ha lenne is valami nemtudom hogy hogy tudnánk utazni:( de ez majd csak azután szükséges ha már van valami:$Emlékszik rám azt tudom de az nem ciki ha ráírok és bezsélgetünk és mi van ha ő nem is akar velem?:O:( Segítsetek:D

15/l


2011. jan. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A szexre célozgatsz? Szerintem nem ez kéne hogy a legnagyobb gondod legyen 15 évesen. Még bőven ráértek, csak gyerekek vagytok -.- és ezt 16 évesen mondom... ilyen korban sokkal fontosabb hogy megismerjétek megszeressétek egymást... nem kezdhetsz neki úgy egy kapcsolatnak, hogy: ÉS HA NEM AKAR SZEXELNI??? Jóég, ilyen korban nem is kéne. És nem is egészséges.

Amúgy szerintem nem gáz, ha írsz neki, és beszélgettek. Ez persze nem azt jelenti, hogy ráugrasz az éteren keresztül. :)

2011. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a szex-re céloztam hanem a kapcsolattartásra mert nemhiszem hogy 15 évesen csak úgy elengednek egy hétvégére:S nah mindegy majd ráírok aztán lesz valami:) azért köszi
2011. jan. 22. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, bocs, ha félreértettelek :D

Szerintem nem gond, ha ráírsz, legyél laza, nem kell túl komolyan venni, szóval érted, ne úgy fuss neki, mintha az életed múlna rajta hogy dumáljon veled :)

2011. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmibaj:D és köszii:Đ
2011. jan. 24. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!