Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért látom így neki facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom így neki facebookon?

Figyelt kérdés
a volt barátnőm adatlapját néha néha megnézem,és egyszer amikor rámegyek mindent mutat,hogy kapcsolatban meg minden az üzenőfalát,kicsit kilépek az oldalról majd mikor visszamegyek akkor nem látom az adatait,ezt ő csinálja vagy a rendszer? 5 percenként változik a láthatóság,egyébként qrva szar ezt látnom,mert én még szeretem,és tévednek azok a lányok akik csak azt hiszik,hogy lyukra játszunk,és érzelmünk egy szál se nagyon szenvedek padlón vagyok,mert azt hittem nincs senkije.:(
2011. jan. 21. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha szereted a lányt, akkor tiszteletben tartod a döntését - biztos volt oka a szakításnak. 22 évesen még fiatal az ember és sokat fog változni.

Ne add fel, hanem küzdj magadért. Ez szánalmas picsogásnak hangzik, hogy inkább felakasztanád magad, semmint nélküle éld le az életed...

2011. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ahellyett hogy mindig nézegetnéd az adatlapját kösd le magad, és kezdj el te is ismerkedni más lányokkal, én is így vagyok mint te, de lekötöm magam társkereséssel, meg mindenfélét olvasgatok, többek közt a gyikot
2011. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

01.21. 17:02

mi vagy te banyek,nyomozó???? :DDDD

2011. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!