Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért látom így neki facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom így neki facebookon?

Figyelt kérdés
a volt barátnőm adatlapját néha néha megnézem,és egyszer amikor rámegyek mindent mutat,hogy kapcsolatban meg minden az üzenőfalát,kicsit kilépek az oldalról majd mikor visszamegyek akkor nem látom az adatait,ezt ő csinálja vagy a rendszer? 5 percenként változik a láthatóság,egyébként qrva szar ezt látnom,mert én még szeretem,és tévednek azok a lányok akik csak azt hiszik,hogy lyukra játszunk,és érzelmünk egy szál se nagyon szenvedek padlón vagyok,mert azt hittem nincs senkije.:(
2011. jan. 21. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eltévesztetted a kategóriát.
2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem biztos.
2011. jan. 21. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Rossz a neted valószínűleg...mos komolyan gondolod, hogy az exed azzal van elfoglalva, hogy öt percenként változtassa a profil elérhetőségét?

Meg hogy ennyit nézed lapját egy kicsit beteges, magadnak is jobban tennél, ha kicsit elfelejtenéd a lányt...és ne sajnáltasd magad, szánalmas az egy sráctól.

Régi ex? Kit érdekel...

2011. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Erre van egy jó megoldás: nem nézed meg fb-on.

Amit csinálsz, arra is van egy csinos kifejezés: önkínzás.

2011. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De az hülyeség hogy nem nézi mert szereti még és nem bírja ki ismerős dolog...

Szerintem a neted szar mert ez így egyik percről a másikba nem váltódik át...


Ha szereted meg küzdjél érte és szerezd vissza

2011. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ne nézegesd, ne legyél már hülye. minek cseszel ki magaddal? a nők többsége rühelli ha futnak utána, egy szánalmas kis pö*csnek fog tartani. tapasztalat :) :(

a kérdésedre a konkrét választ sajnos nem tudom, én pont azért nem facabookozok, nehogy véletlen is kidobja a lapját...

2011. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de annyira nehéz nem írni meg odamenni hozzá,nem akarok beletörődni,szerintem az aki azt mondja,hogy ilyenkor felejtsük el meg ne foglalkozzunk vele,az még nem szerettet senkit igazán! nekem a szüleim meg az idősebb generációk a példaképeim,ők is voltak ilyen helyzetben és nem törődtek bele,hogy vége újra kezdték és azóta boldogok. nem tudom ki a csávója de szerencsés,tudom miről beszélek olyan lányt veszítettem el akit nem mindennap találni,tartozott hozzám,most már nem tudom,de akkor is hogyan lehet beletörődni ilyenbe?
2011. jan. 21. 15:51
 8/13 A kérdező kommentje:
volt még ő rajta kívül 2 komoly kapcsolatom,nekik van barátjuk azóta mégsem érdekel,viszont ez a lány akiről most beszéltem igen is érdekel,feltudnék robbanni az idegtől,nem tudom egyszerűen elviselni,hogy más vesz majd el másnak szül gyereket,inkább felakszatom magam.
2011. jan. 21. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, merre laksz és első barátnőd volt ő? meddig jártatok? és hogy lett vége?
2011. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
miért számítanak ezek,hogy meddig voltunk együtt meg hány éves vagyok,szerintem egy kapcsolat nem az idejétől lesz olyan amilyen,hanem a tartalmától,csomó olyan ismerősöm van akik együtt vannak szakítanak együtt vannak szakítanak ez megy évekig,nem tudom elmondani mit is érzek igazán,fél évig voltunk együtt,de az nagyon jó volt és egyszerűen nem hiszem el,hogy vége,2 éve szakítottunk,de azóta is beszélünk,de erről hogy van neki valakije nem tudtam,amikor rákérdeztem azt mondta ne nehezítsem meg a dolgát neki így lesz a legkönnyebb túl tennie magát,ő most Pécsen tanul azt mondta jobb is így,hogy én itt ő meg ott,könnyebb lesz mindkettőnknek,de nekem nem könnyebb! 22 vagyok amúgy ő 20
2011. jan. 21. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!