Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 vagyok és még nem volt barátnőm. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mindemen megvan, csak egy társ hiányzik. Nem vagyok egy Brad Pitt, de szerintem nincs különösebb baj a külsőmmel. Az emberek kedvelnek, 17 éve gitározom, nyelveket beszélek, jó állásom van, nagy kocsim...

Egyébként 14 évesen voltam először szerelmes. Akkor a lány nem viszonozta. Azóta nem hiányzott a szerelem egészen tavalyig: találkoztam valakivel, akiért meghalnék, de van barátja... Mit lesz velem? Tehetek valamit? Tudom, hogy Ő az igazi, rá vártam egész életemben!


2011. jan. 21. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Valszeg mégiscsak csúnya vagy, ha nem volt még bnőd ennyi idősen. Mutogasd a kocsidat, tedd egyértelművé h van pénzed, ez az egy dolog van a külsőn kívül, amivel meg lehet fogni a nőket!
2011. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Én nem hiszem, hogy csúnya vagy. Szerintem csak az a régi dolog akkora csalódást okozott, hogy eddig nem is nagyon nyitottál senki felé. Tudom, baromi nehéz manapság ismerkedni, de mikor a legváratlanabb, akkor fog jönni a szerelem. Hát a lánnyal kapcsolatban vagy jelezd neki, hogy mit érzel, és legalább valami választ kapsz tőle, vagy álmodozz tovább róla. Lehet, hogy nem is jó a kapcsolata, csak együtt van a sráccal, és ha lépnél, akkor összejönnétek. Egy próbát szerintem megér.

És szerintem (ez jótanács csak), ha összejössz valakivel, ne hazudj neki arról, hogy már volt vagy 5-6-10-20 stb barátnőd. Nekem valaki hazudott így, és szerintem nem lett volna baj, ha bevallja 26 évesen, hogy én vagyok az első, sokkal jobban számít, hogy szeresd, őszinte ember legyél. Aki felszínes, azt hagyd, te nem olyat keresel. Sok sikert kívánok!!!

2011. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elsőőő, azért ne ilyen keményen :)

Sokat jársz társaságba? Mert úgy persze,hogy nem lelsz társra,ha dolgozol,otthon ülsz,vagy a nagy kocsiddal egyedül furikázol. Menj szórakozni,és legyél bátor! Menj oda csajokhoz!

2011. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj. Neked most el az idő, egyszerü az egész.

Szinte most vagy szerelmes életedben először, általában azt az ember nagyon félti. Amit leirtál a fejrészben mond el neki és majd meglátod mi lép rá. Ha elutasit akkor ne erőlködj, járj társaságba és keress mást "akiért meghalnál"!!!Mond el neki őszintén amit érzel és ne hazudj neki, ez a legfontosabb

2011. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az a régi dolog _nagyon_ sokáig fájt, de a mostani érzelmeimhez képest semmi sem volt. Egyébként könnyen szót értek a lányokkal, nem ez a baj. A baj, hogy nekem csak egy kell. Ő. Jóban vagyunk, kétségtelen, hogy kedvel, de... És igen, amennyire tudom, rossz a kapcsolata a jelenlegivel, de nem akarok tolakodni, nem szeretném, hogy úgy érezze, várok a "prédára"...
2011. jan. 21. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt az oldalt

[link]


röviden és egyszerüen elmagyarázza neked azokat a dolgokat amiket tudnod kell.

2011. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem tolakodás, hogy tudtára adod, amit érzel.
2011. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fülünyúl ***** válasza:

Valamit akkor tényleg elbalekoskodtál, vagy mégiscsak ronda vagy, vagy a nagy autó egy IFA.

A nők ugyanis pont két dologra harapnak: ha jóképű vagy, vagy ha pénzes. Illetve ezek kombinációját vadásszák kíméletlenül és érzéketlenül. Hogy miért állítom tényként? Láttam én már chatelni nem tiniket, nőket, megtaláltak valami csávó fotóját, és ott aléldoztak neki, hogy ki mennyire nem rugdalná ki az ágyából. Meg élőben fültanúja voltam olyan beszélgetésnek is, ahol valami csávót fikázott egy nőcsapat, akivel az egyik randizni akart, meg összejönni. Ott győzködték hogy de hát az egy lúzer f@sz, mire az volt a csaj döntő érve, és szó szerint idézem: "De hát BMW-vel jött értem b@aszdmeg!"


Valamit nem jól csinálsz. :) Olyan után kajtatni, aki meg mást szeret, az plátói marad, hiszen az érzelmeidet nem fogja viszonozni. Ebbe vagy beletörődsz, vagy belegebedsz. Ez van sajna.

2011. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A példa jó, BMW-m van... :) A gond csak annyi, hogy:

1: engem ne ezért szeressen senki

2: ez a lány (remélem) nem ez alapján ítél meg...


A lényeg, hogy a hiba bennem van, nem vagyok érdemes a szerelemre...

2011. jan. 21. 15:55
 10/10 Fülünyúl ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"A példa jó, BMW-m van... :) A gond csak annyi, hogy:

1: engem ne ezért szeressen senki

2: ez a lány (remélem) nem ez alapján ítél meg...


A lényeg, hogy a hiba bennem van, nem vagyok érdemes a szerelemre..."


A 2. pontra annyit tudok mondani, hogy a lány szerintem sehogysem fog megítélni ha másba szerelmes, leszarja még a létezésedet is párkapcsolati szinten nézve. Azt meg azért mondjuk én sem csípném, ha a barátnőmet elkezdenék csábítgatni tőlem, a csávó tuti rokkantként ébredne valamelyik intenzíven.


A szerelemre pedig mindenki érdemes, aki tud szeretni. Eseted egyébként nem egyedi, sokan esnek bele olyasvalakibe aki nem viszonozza azt, és ahhoz még nem is kell foglalt legyen. Próbálj lefókuszálni szíved hölgyéről - aki mellesleg foglalt - és körülnézni a világban. Biztos találsz egy hozzá hasonló lányt, aki esetleg még viszonozza is majd az érzéseidet.


Sajnos baromi nehéz ez a szerelmesesdi meg párkeresősdi az életben. Az ember sokszor még csak figyelemre sem méltat olyan embert, akit ha jobban megismerne, lehet életre szóló szerelem születne. Rohanó világ, minden nő az álomlovagot hajtja, a nagy igazit, baromi nagy elvárás listákkal, és hiába ír/ismerkedik velük bárki, lepasszolnak, mert nem illesz precízen az álomkép sablonjába. Keresik a nagy Igazit, de ezzel pont azt akadályozzák meg, hogy reggelente egy Igazi mellett ébredjenek, mert mindenkit lepattintanak, mindenkiben a hibákat keresik. Ez van.

Én már nem is erőltetem az egészet, vagy jön, vagy nem jön, akkor így jártam.

2011. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!