Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha megbánt párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha megbánt párotok?

Figyelt kérdés

Eléggé puskaporos a levegő köztünk egy ideje, sokszor megbánt. Sajnos haragtartó vagyok, mégis úgy érzem így nem fogunk egyről a kettőre jutni.

Engedjek és próbáljam valamivel feloldani a hangulatot? tudom butaság de én még "duzzognék", mert éreztetni akarom hogy bánt a viselkedésével.


2011. jan. 21. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán meg kellene beszélni, hogy mik azok a dolgok amivel a másikat megbántjátok. És mondjuk tartózkodjatok ezektől a dolgoktól. Mert akit szeretünk az nem bántjuk. Főleg szándékosan nem.
2011. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol sűrű a megbántás,megbántódás,az a kapcsolat nem fog menni egy idő után..."tapasztalat"
2011. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 2-3 három sörrel elvonulok, zenét hallgatok, aztán miután megnyugszom és elfogy a sör megbeszélem vele a dolgot higgadtan.
2011. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vegye észre magát

és menjen oda ő hozzád

mert ő bántott meg, mindegy h csaj vagy pasi

érezze azt h elveszíthet

és akkor rájössz mennyire vagy neki fontos

2011. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fülünyúl ***** válasza:

Mit csinálok ha megbánt a párom?

Nem esik jól, de tudom hogy szeret és nem akart megbántani igazán. Ezért aztán mindig megbeszéljük utána, vagy másnap.

2011. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem alszok nála, nem írok sms-t, nem keresem, aztán ő mindig úgy tesz, mintha mi sem történt volna, én meg veszem a lapot

ebben az a baj, hogy soha nem kér sem bocsánatot, sem elnézést

2011. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

uccsó előtti előtti voltam, szal nehezen bírom ki de akkor kikapcsolom telefonom, vagy csak nem veszem fel, meg nem keresem magamtól (ritkán szoktam amúgyis)

aztán azt mondom tök nyugodtan utána neki h bocsi, csak lemerültem, vagy aludtam, vagy nem voltam otthon és a telefonomat töltőn hagytam

vagy fürödtem épp, esetleg dokinál voltam és ott nem akartam felvenni stb :)

aztán vagy elhiszi vagy nem

annyit idegeskedek miatt akkor ő is néha had idegeskedjen

2011. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előttem írónak,

nem jósolok nektek sok jövőt, legalább mond meg hogy igenis azért nem vettem fel mert haragudtam rád. Veszekedjetek egy jót, és adjátok ki magatokból. Ha ennek ellenére is szakítotok legalább nyugodt lelkiismerettel teszitek.

Különben később nem fog keresni, aztán tényleg elhidegültök.

2011. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

meló után felhívott tegnap este, azt mondta hogy találkozzunk kedden, oké, hétvégén délutánosok vagyunk, mert négy műszakban dolgozunk, én táppénzen vagyok, de hétfőn lesz a szabadnapja, kedden meg éjjelre megy dolgozni, és azt mondta hétfőn inkább otthon marad, zongorázgat, játszik az x boxon, meg ha jól tudom a munkatársa (akit ismerek) átmegy hozzá nyomtatót szerelni.

szal nem nagyon volt még ilyen a 8 hónap alatt, hogy 4-5 napig ne lássam őt. Azért gondoltam arra ha ő nem akar olyan sűrűn látni, akkor én is eljátszom mint ő múltkor mikor aludt, hogy kikapcsolom a telefonom, és addig úgy hagyom míg "fel nem ébredek" én csak úgy viselkedem ahogy ő

de nem fogok hisztizni, meg elhiszem neki h tényleg otthon lesz, de kicsit én is had legyek leérhetetlen

azt fogom neki mondani bocs elaludtam és lemerültem

vagy le voltam némítva és nem hallottam h hívtál

így talán kiváncsibb lesz hogy mit csináltam, és ha nem hallja a hangom sem lehet előbb fogok hiányozni neki

azért hétfőn legalább estére jöhetne hozzám, mert akkor együtt tudnánk aludni

és ha zat mondom neki h én meg kedden nem érek rá mer megyek vissza dokihoz, meg kivizsgálásra küldött és nemtom mikor érek haza? még ő mondta múltkor hogyha nem ébred fel korán éjszakás után, akkor menjek el munkatársával (pasi) ketten cukrázdába, most hogy kérhet ilyenre h menjek el vele kettesben? De arra is gondoltam, mivel a srác mondta menjünk vele moziba hárman, és a pasim lemondta, azt mondta h nem, ezért lehet azt fogom neki mondani, hogy akkor elmegyek vele én, mert unatkozom

de azon is töröm a fejem, hogy bekapcoslom telefonom, és ha ma nem hív, akkor estére isk i leszek kapcsolva, és másnap ha keres, megmondom neki h unatkoztam és lementem egy barátnőmmel buliba

utána meg azt fogom neki mondani, hogy vasárnap mikor mentem vásárolni tescoba, akkor véletlen összefutottam ex pasimmal

lehet hogy akkor egyből látni akar majd? :)

mivel azt mondta ő megbízik bennem :)

2011. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!