Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még mindig szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még mindig szeretem :-<

Figyelt kérdés
Már egy éve,h szakítottam a párommal és azóta gyakran összefutok vele,de sosem beszélgetünk...Kölcsönösen kerüljük egymás tekintetét,nem szólunk egymáshoz sem csak ha nagyon muszály... Nagyon úgy érzem, hogy még mindig vannak érzéseim iránta, de úgy látom, h ő nagyon utál engem vagy csak azt hiszi,h én is utálom és azért viselkedik így velem... szerintetek mit kellene tennem,oda menni és elmondani az érzéseimet vagy hagyni az egészet úgy ahogy van?
2011. jan. 20. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

muszáj...

Nos, egy éve nem beszéltetek..lehet, hogy azóta megváltozott és ez már nem is tetszene neked. Tehát először kommunikálni kellene, aztán kiderülne, hogy érzel-e még valamit.

2011. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagynod kellene. Szerintem az ilyen már csak plátói szerelem amit elképzelsz.


Szerintem nem érdemes, mert még a végén az van, hogy te szaladsz utána.

2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéljetek!

1 év hosszú idő... rengeteg dolog megváltozhatott. Lehet, hogy akkor nem ment köztetek a dolog, de most pefekt lehtne minden...de ehhez az kell, hogy beszélgessetek!

Sok sikert!

2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Azeriel ***** válasza:
ezzel teljes mértékben így vagyok én is..az eszedbe se jusson hogy oda mész hozzá mert nem kell,amúgy én is így vagyok az exemmel de túl tettem magam rajta,ne menj oda hozzá legyen büsdzkeséged!! ÜDv Azi F/25
2011. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy év után szerintem nincs benne utálat. Az már ennyi idő alatt lecsillapodik :) Max kellemetlen lehet neki összefutni az exével, vagy egyszerűen már talált mást és nem érdekled.

Persze előfordulhat, hogy azért kerül ő is, mert érez valamit, de ez érdekes lenne egy év után. Nagy szerelem kell ahhoz, hogy ne ábránduljon ki az ember ennyi idő alatt :)

2011. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igazság az, h egy helyt tevékenykedünk,egy diákszervezetnél és egyik rendezvényünkön tett egy közös barátunknak egy megjegyzést,h amig velem volt fel sem tünt neki, h mennyire csinos vagyok... Az tény,h mióta nem vagyunk együtt az öltözködésemtől kezdve minden más lett... és pár hónapja még azt mondta,hogy még mindig érez irántam vmit (persze nem nekem), vajon még érezhet vmit most is...
2011. jan. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!