Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honan tudom ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honan tudom ha egy kapcsolat a végét járja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy hagymát kérsz a hambiba, és a párod is, aztán ha böfögsz, akkor feléfordúlsz,és odafújod, hogy szívja.
2011. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokszor volt már ilyenben részem, szóval: máshogy kezd viselkedni a párod, ha bókolsz neki akkor furán reagál, ha csókolóztok vagy ilyesmi akkor hamar ellök magától, vagy elhajol, meg nem annyira foglalkozik veled...aztán kiderül mi a hiba:S


18/F

2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: Nagyot nevettem XD

A másodiknak meg igaza lehet.

2011. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pl: Én buszal járok haza. És 1orát kell várnom a buszra. eddig mindig várt velem.De most azt mondta h nem vár velem,mert megy edzésre.Erre a bizonyos edzsére kb 2hete jár.

Ugyérzem mintha mintha fontosab lenne

2011. jan. 20. 16:15
 5/6 anonim válasza:

1.-> LOL :D

mi pont most hétvégén ettünk hambit, és mindketten kértünk hagymát bele.. :D

de kétlem, hogy közeledne a kapcsolatunk vége :D

2011. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha böfögtök és nem szégyenlitek egymás előtt az jót jelent :)

felszabadultnak kell lenni egy kapcsolatban

főleg a sokadik hónap vagy év után

hát ha sokszor elfordítja a fejét, meg nem tervez közös programokat főleg kettesben, vagy ritkán hív, esetleg nem veszi fel telefont, vagy nem válaszol az üzenetre, vagy csak kedvetlenül viselkedik, kevesebbet beszél arról mit csinált aznap, nem tartja fejben a névnapodat nők napját mint az elején

2011. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!