Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a pasi vigyen ajándékot?

Figyelt kérdés

Mikor szoktam menni barátnőmhöz akkor néha viszek neki csokit vagy valami apróságot de mikor ő jön hozzánk mondjuk ebédre, akkor soha nem vesz semmit.

Vagy ennyire magától értetődő, hogy mindig csak a pasinak kell venni valamit? Ha már vendégül látom mindig, tényleg direkt ezért veszek üdítőt, nassolni valót, ő meg mindig üres kézzel jön. Vagy legalább hozna egy zacskó chips-et és akkor együtt megennénk.

Másnál hogy megy ez?


2011. jan. 20. 15:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Elég nagy bunkóság szerintem is. Én úgy örülök, ha a páromnak tudok valamit adni, bármit is.
2011. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha pl. film alatt nassolni akarunk, felváltva vesszük, de nem csinálunk ebből ügyet. A barátom náluk kínálgat, ha van mivel, de itt nálunk meg soha semmit nem akar enni-inni, hiába kínálom.


Lehet, a lány egyszerűen figyelmetlen, nem tudom.

2011. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

elég érdekes barátnőd van, és bunkó, figyelmetlen is......nálunk úgy van, hogy általában a barátom vesz nekem többet ilyen dolgokat, hogy csoki, csipsz, akármi.....de ha néha én is viszek fel hozzá, ha megyek, vagy ha kajálunk, nem mindig engedem hogy ő fizessen...sztem ez olyan egyértelmű dolog.de hát nem minden csajnak úgy látszik :S

sokat nem tudsz vele csinálni....sztem te se vegyél neki annyi mindent, talán leesik neki...

meg ha hozzájuk mész és akkor sem kínál meg még 1 pohár üditővel sem...hát, ez sztem bunkó dolog.

2011. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"meg ha hozzájuk mész és akkor sem kínál meg még 1 pohár üditővel sem...hát, ez sztem bunkó dolog."


Nem nagyon szokott. Felmegyünk a szobájába és TV-zünk.

Ha esetleg hazajön az anyja a munkából akkor ő néha megkérdezi, hogy éhes vagyok-e meg azért rajta látom, hogy jószívvel adja. A lánya példát vehetne róla.

Megbeszélni vele meg nem tudom hogy lehetne. Nem mondhatom azt a barátnőmnek, hogy zavar hogy önző vagy és az alapvető illemszabályokkal nem vagy tisztában.

2011. jan. 20. 16:52
 15/25 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz dolog az biztos....mármint ezt megmondani neki, úgy h. ne sértődjön meg.

hány éves a barátnőd?

2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
18 éves lesz hamarosan a barátnőm.
2011. jan. 22. 13:55
 17/25 anonim ***** válasza:
Amikor ott vagytok náluk, mondd, hogy szomjas/éhes vagy. A reakciójából (kelletlenség? vagy persze cica és ugrik) áthatod, hogy addig figyelmetlen volt-e, vagy rosszindulatú. És akkor lehet utána máskor is megkérdezi.
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is én veszek-viszek mindent, de egészen más okból, ugyanis nagyon szegény a barátnőm családja, így nem tud nekem hozni semmit, de nem is várnám el tőle. Náluk még éhes meg szomjas még sose voltam, rendkívül vendégszeretőek. Sokszor meg is kapom, hogy minek ennyi minden, mert neki kellemetlen. Én egyébként még egy barátnőmnél se tapasztalatam, hogy olyanok lennének mint a kérdezőnek, mindig kedves, vendégszerető fogadtatásban volt részem, mind a lány mind a család felől, és ahogy valamelyik csaj is írta előttem nekem se mindig engedték hogy fizessek.
2011. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőd nem a legjobb választás!!!!

Túlságosan is önző típus...

Ha egy nő szeret valakit akkor tényleg mindent megtesz hogy kényeztesse...pl főz valami finomat,sütit süt,nem muszály vennie akármit is hogy adhasson valamit ha még apróságról is lenne szó!!!

Én a helyedben vagy hagynám, vagy mikor nálatok van basszál rá ahogy azt ő teszi veled!!!ha ezek után sincs reakció akkor semmi gond mert még sok hal úszik a vízben és azok sokkal jobbak mint a tied!!!!Hidd el Én találkoztam sokkal jobb nőkkel!!!XD

2011. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát ténleg bunkóság hogy 1 pohár vizzel sem kínál amikor nála vagytok pedig az nem kerül pénzbe max 1 szenyesedény
2011. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!