Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a pasi vigyen ajándékot?

Figyelt kérdés

Mikor szoktam menni barátnőmhöz akkor néha viszek neki csokit vagy valami apróságot de mikor ő jön hozzánk mondjuk ebédre, akkor soha nem vesz semmit.

Vagy ennyire magától értetődő, hogy mindig csak a pasinak kell venni valamit? Ha már vendégül látom mindig, tényleg direkt ezért veszek üdítőt, nassolni valót, ő meg mindig üres kézzel jön. Vagy legalább hozna egy zacskó chips-et és akkor együtt megennénk.

Másnál hogy megy ez?


2011. jan. 20. 15:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Jajmá lehet nincs pénze! :s
2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha elvárod, hogy cserébe ő is hozzon valamit, akkor inkább te se vegyél semmit. Egy kapcsolat nem alapulhat elvárásokra, szívességekre, csak azt tedd meg, amit szívesen teszel meg érte és nem vársz viszonzást érte.

Csak annyit tegyél érte, amennyit később sem bánnál meg, ha esetleg nem maradnátok együtt.

Sose érezd úgy, hogy te többet adsz, mindig azt kell érezzed, hogy te tartozol neki. Nem feltétlen anyagiakkal, hanem minden mással: odaadással, szeretettel...

2011. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha ennyire anyagias vagy és zsugori minek veszel bármit is?

Már ne haragudj, de amikor a párom eleinte járt hozzánk mindig csak ő hozott valamit, de ezt egyikünk se figyelte csak így alakult. Aztán mikor már kezdtük egymást jobban megismerni én is elkezdtem vinni neki ezt azt, a kedvenc finomságait. De ez nem elvárható, ne azért adj hogy aztán kaphass...

A lány helyébe meg, ha tudnám hogy ilyen vagy az életbe többet nem kapnál tőlem semmit.


20/L

2011. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja azt még nem írtam, hogy mikor én megyek hozzájuk akkor általában nem kínál meg semmivel, soha meg sem kérdezi, hogy éhes vagy-e, szomjas vagy-e.

Ha meg nálunk van akkor tényleg próbálok jó házigazda lenni, óránként megkérdezem, hogy nem éhes, nem szomjas?

Nem szegények, mindig a legdrágább kajákat veszik meg, 2 drága autójuk van, nagy házuk.

Lehet, hogy egyszerűen csak ilyen önző típus.

2011. jan. 20. 15:35
 5/25 anonim ***** válasza:
lehet,de te meg nehogy szomjan haljál már!ha kell,kérj,azért ez sztem nem bunkóság
2011. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy anyagias vagyok. Kb fél éve vagyunk együtt és már legalább 50 ezret ráköltöttem de ez nem érdekel. Az zavar, hogy nem kapok elég törődést vagy kedvességet.

Annak örülnék ha gondolna rám és meglepne néha valamivel.

Ha érezném, hogy tényleg foglalkozik velem ha már elhív magához.

2011. jan. 20. 15:38
 7/25 A kérdező kommentje:

"lehet,de te meg nehogy szomjan haljál már!ha kell,kérj,azért ez sztem nem bunkóság"


Csak nekem valahogy olyan kellemetlen dolog kérni enni,inni úgy, hogy meg sem kérdezi. Rosszul érezném magam utána.

Esetleg ha ő megéhezik akkor megkérdezi, hogy én kérek-e de amúgy lesz*rja.

2011. jan. 20. 15:40
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Itt szokás mindenkit lehurrogni, de amúgy teljesen igazad van, nekem is úgy tanították, hogy ha vendégségbe megyünk, akkor nem illik üres kézzel menni, és ha vendég jön hozzánk, akkor illik megkínálni, legalább egy teával vagy valamivel, még ha nincs is otthon semmi.

Dehát ahány ház, annyi szokás.

Mondjuk az tény, hogy ha nem a barátom családjához mentem, hanem csak a pasimhoz ugrottam fel (külön lakott), akkor volt, hogy nem vittem magammal semmit, és fordítva, ő is. De ha már ott van a család is, akkor ez sztem bunkóság. Az, hogyha átjön valaki, akkor megkínálod, az meg teljesen alapvető minden helyzetben.

2011. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele:)
2011. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Fülünyúl ***** válasza:

Nőknek ez a természetes. Mindig csak elvárnak, legyél ilyen, legyél olyan, de amolyan is, jóképű, izmos, sármos, pénzes, hozz, adj, legyél kedves, kényeztesd, figyelj rá, hallgasd meg stb., aztán ők meg ezeket viszonozni úgy b@sznak.

Harács képességben elsőrangúak, de még nem láttam olyan nőt, aki mindazt viszonozná, amit a férfitól elvár és az megad neki.

A "jaj de hát én szeretlek mucikám" nem viszonzása ezeknek a figyelmességeknek és elvárt tulajdonságoknak.


Bizonyára mint mindenben, ebben is akadnak kivételek, sajnos én még egyet sem láttam, pedig láttam már néhányat, és a barátok, ismerősök nyilatkozatai sem igazán győztek meg az ellenkezőjéről.

2011. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!