Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társam sajat péniszét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társam sajat péniszét fényképezi, es őrzi a telojan, gáz?

Figyelt kérdés
apropo mar 15 éve élek vele,miert titkolta?
2011. jan. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak talán nem gáz,de azért mindenkép kínos és ciki!! Azért titkolta gondolom,mert ez a z ő saját Ügye". Tök hülyeség a töködet fényképezni,de ha ez neki önbizalmat ad hát tegye! :D
2011. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak őrzi vag néha el is küldözgeti( csajoknak) ?
2011. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem ok nélkül van a kép a telefonján. Lehet, hogy szexre partnereket vadászik, és intelligens módon a farkáról készült képet is elküldözgeti. Ha ez így van, megnyugodhatsz, mert egy f@szfotóval nem fog tudni becsajozni, rendkívül lúzer dolog. :)
2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak van egy haverja, aki azt vallja, hogy "Nem igazi férfi, akinek nincs képe a telefonján a sajátjáról"... :D Elég fura felfogás, lehet, hogy a társadnál is ilyesmi van... Vagy az is lehet, hogy fogadásból tette... Nem hiszem, hogy aggódnod kéne miatta, de ha nagyon érdekel, szerintem kérdezd meg tőle, 15 év után csak meg tudtok beszélni ilyesmit ;)
2011. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség :D Figyelj, mindenkinek vannak fura dolgai, valószínűleg neked is, nyilván azért titkolta, mert egyrészt attól, hogy együtt vagytok NINCS KÖZÖD HOZZÁ, másrészt ő is tudja, hogy hülyeség, de nyilván valamiért ez fontos neki.

De egyébként szerintem egy komoly kapcsolatban fontos, hogy ne kutakodjunk a másik után, hiszen ha jó a kapcsolatotok, akkor nem lehet rá okod, és mindenkinek szüksége van egy kis ártalmatlan személyes szabadságra. Pl én se dobtam ki az előző pasijaimról készült képeket, közök fotókat, de a kedvesemnek nyilván nem mutogatom, viszont mérges lennék, ha ő kutakodna. Meg még vannak ilyen apróságok, pl egyik barátnőmmel közös aktfotókat készítettünk 17 évesen... Szóval mindenkinek vannak hülyeségei, de meg elgondolkodhatnál, hogy jogod van-e ahhoz, hogy a másik dolgaiban turkálj.

2011. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak melegek fotózzák és bik. Lehet bi:)
2011. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!