Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan érzitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan érzitek meg, ha egy férfi igazán megbecsül?

Figyelt kérdés
És mik esnek nagyon jól egy férfitól , mik azok amikkel levesz a lábatokról?
2011. jan. 20. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre sincs egyértelmű válasz mivel nem vagyunk egyformák.

Van aki ezt igényli van aki azt.

Van aki imádja ha a párja állandóan rajta"lóg" van aki meg ettől rosszul van

2011. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy magától tudja mit akar a másik!! Különben...
2011. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ami most a legjobban esik tőle, hogy elengedett egy kicsit.

imádom, nekem eddig még sosem volt hosszútávú kapcsolatom, mert minden fiúval úgy éreztem magam, mintha ketrecbe lennék zárva. és ettől megőrültem, nem bírtam elviselni.

aztán jött ő és belekezdtem egy hosszútávú kapcsolatba. de hiányzott már a pörgés, a buli. adódott egy lehetőség, miszerint koncertre mennénk a haverokkal. hívtam a páromat is, hogy jöjjön velem, mert nagyon boldoggá tenne. de ő nem szereti az ilyen jellegű zenét, ezért inkább itthon marad.

sokat veszekedtünk emiatt, majdnem szakítottunk is, mert ő nem viseli el, ha a barátnői nélküle mennek akárhová, nekem viszont szükségem van arra hogy elmenjek a haverokkal, vagy kinézzünk egy koncertre. és ha nem tudok a párommal menni, akkor kimegyek nélküle.

tehát a két személyiség kiüti egymást, de megbeszéltük hogy mindketten változunk. én lejjebb adok kicsit az igényekből, meg ő is.


tehát megértette, hogy néha muszáj elmennem, csak azért hogy rájöjjek mennyire jó visszamenni hozzá. szükségem van rá, de a szabadságomra is. becsülöm benne hogy megértette és próbál saját magán változtatni miattam. ezért én is megváltozok.

L

2011. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az hogy minden nap keresne felhívna,és ha én felhívom megtisztel azzal hogy akkor velem foglalkozik nem a haverjaival,ilyen kis apróságok,nem vok nagy igényű ilyen téren,de azért a tisztelet kijár!!!!
2011. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!