Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy felejtsem el? 21/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni kikérni a véleményeteket!Volt egy 3éves viharos kapcsolatom fél év együtt éléssel minden szép és jó volt szépen éltünk egymás mellett megbeszéltük hogy a sok gondot problémát félrerakjuk új lappal nyitunk össze költöztünk!és a katasztrófa decemberbe kezdődött!még a mikulást együtt töltöttük utána eltávolodtunk egymástól vagyis ő tőlem!igazából nem tulajdonítottam először neki nagy jelentőséget hisz sokat utazott a munkájából kifolyólag!esténként nem ide jött haza hanem a nagymamájához eredetileg vele lakott!kérdeztem mért nem jön az volt a válasz h beteg a nagymamája és a munkájából kifolyólag sok problémája van utazgat!utána több mint egy egy hétig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot!a karácsonyt is külön töltöttük azt mondta nem tudna rám koncentrálni pedig megbeszéltük h a szülinapomat együtt töltjük karácsonykor van!úgy voltam vele biztos szivat jönni fog de nem jött annyit nem írt boldog szülinapot akkor már tudtam mi a helyzet de bizakodtam!vártam becsomagolt ajándékokkal!következő héten látták többen itt ott hívtam h ide mért nem tud jönni de se hívásra se smsre választ nem kaptam így elpakoltam itthonról!és csak annyit írt erre h csak ennyi cuccom volt ajándékokat nem kapok?összetörtem teljesen!írtam neki h ha szeret mert azt írta "hazudta" nem akar elveszíteni mért hagyja ennyiben hisz 3év mért nem beszéljük meg de ő már nem akarta!ezaz egész arra ment ki hogy én legyek a szemét!már 5hete hogy nem láttam 3hete h végleg szakítottunk kivagyok teljesen!egészen tegnapig mikor is megláttam az új barátnőjével!biztos vagyok benne h ő már megvolt neki régebb óta csak hülyének nézett!és nagyon fáj nem tudok túl lenni rajta!kérlek segítsetek!
2011. jan. 20. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudunk segíteni, a szakítás az sajnos fájdalommal jár! Már akinél, mert ahogy elnézem, Ő elég jól el van az új barátnőjével! Talán vígasztaljon ez,hogy kár egy ilyen alakért szomorúnak lenned! Nagyon sajnálom, többet nem tudok segíteni, itt csak az idő oldhat meg valamit is,de fel a fejjel,ne csüggedj, ki tudja, lehet már a napokban kopogtat a Nagy Ő!! :)
2011. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Peston ***** válasza:

Sokan esnek abba a hibába, hogy a szerelemnél nem kalkulálják ezt bele. Bármily hülyén hangzik is, de ez is járhat egy kapcsolattal - a megcsalás. Nincs olyan ember a Földön, aki legalább 1 ilyenen át nem esne (kivéve a remeték), és sajnos ez természetes dolognak számít. Tény, hogy nem könnyű ezt feldolgozni, de ne emészd magad sokáig rajta, mert csak felőröl - ha ilyen jól elvan a barátnőjével (aki régebb óta megvan neki), akkor nem sok esély van bárminemű újrakezdésre. Tovább kell lépni, barátokkal beszélgess sokat, járj el velük, ismerkedj más emberekkel is - az Élet nem állt meg. :)


Sok sikert!

2011. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat!igazából az újrakezdésbe nem is reménykedtem és nem is tudnám megtenni!az fáj hogy neki ennyit jelentett minden, fájt hogy nem keres meg hogy beszéljük meg de időközbe kiderült hogy ugye mért nem az új leányzó miatt!mégegyszer köszönöm!
2011. jan. 21. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!