Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak dugni akarnak?

Figyelt kérdés
nemsokára 18 éves vagyok.párkapcsolatom még nem volt, mindig eljutottam egy bizonyos pontig fiukkal majd mégse jöttek össze a dolgok akivel összejött azzal csak szex volt (kemény 2 db).a fiuk miért nem akarnak kapcsolatot? én nem arra vágyom, hogy csak dugjanak és olyan rosszul esik amikor 1 honap vagy pár hét kavarás után szoba hozzák.és még nem is arrol van szó, hogy rájuk másznék vagy ilyesmi
2011. jan. 19. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiú van, aki kapcsolatot akar, de őket észre sem veszed, mert nincsenek annyira előtérben, nem olyan rámenősek, vagy nem annyira jóképűek, mint azok a srácok, akik csak meghúzni akarnak...
2011. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Madmax12 ***** válasza:
60%

Nem csak dugni akarnak. :)

-Neked jó napod volt ma?

2011. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok csak dugni b+! Olyan előfordult,hogy valaire nyomultam és azt hitte csak arra kell,dehát istenem nem az én hibám az előíítélet!
2011. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%

Kicsit túlfilózzák ezt az egészet a csajok. Az egész úgy néz ki hogy taktikázással akarják mindenáron magukhoz láncolni a fiúkat. Semmi könnyedség.

Én a "legutóbbi" sráccal a második randin lefeküdtem. Jelenleg az esküvőnket tervezzük. Miért kell ezen ennyit görcsölni? Örülj neki hogy "szóba hozzák" a szexet, tán jobb lenne ha nem kívánnának? Akkor valószínűleg nem is akarnának tőled semmit...

2011. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

"18 éves vagyok"

"párkapcsolatom még nem volt"

"csak szex volt"


Csak arra használnak, amit látnak rajtad...

2011. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
18-tól húszon x éves koromig sok pasival tartós kapcsolatot én sem akartam, "csak" dugni. Persze olyanok voltak, akiket ismertem régebbről és olyan félbaráti viszonyban voltunk. Mi ebben a rossz? Ráadásul ők pasik! Ha jön a szerelem és te arra vágysz, akkor úgy is megváltozik minden, semmi és senki nem lesz fontos rajta kívül.
2011. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Igazából ti nők egyáltalán nem vagytok tisztában azzal hogy hogyan működik az agyatok, és mitől kezdetek vonzódni valakihez. Minden olyan srácra aki csak dugni akar jut 10 olyan, aki kapcsolatot szeretne, de a lányok azokhoz kezdenek vonzódni, akikről úgy érzik, hogy csak dugni akarnak, mert őket látják az alfa hímnek. Akik meg kapcsolatot szeretnének velük, de visszafogottabbak, azok meg nem érdeklik őket.

Nagyon kevés srác az idők során (még kevesebben ösztönből) ráéreznek arra, hogy mikor mit kell egy lánnyal éreztetni, és pontosan tudják, hogy mikor legyenek "alfahímek", és mikor érzelmesek. Amíg rád nem talál egy ilyen (100 srácból 1), addig csak a 2 alapkategóriából választhatsz.

20/f

2011. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sose kezdtem még alfa hímmel:] és miaz, hogy azt éreztetem?:D nyilván ha van rá alkalom és én se ugy gondolom, hogy kéne több mint szex akkor mehet a dolog, utána nem sír a szám, hogy miért nem jár velem. nekem azzal van a problémám amikor többet akarok és ő/ők nem akarnak vagy szimplán nem tudják eldönteni.és igen tudom, hogy ennek könnyedén kéne mennie de nem megy,senkivel nem ment könnyedén illetve egyel de az meg kihasznált(igen hagytam ,ezvan)

köszi a válaszokat:)

köszi a válaszokat

2011. jan. 21. 01:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ha ezt megnézed, megkapod a választ.


https://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

2023. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!