Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak dugni akarnak de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak dugni akarnak de egy ölelés már sok?

Figyelt kérdés

Nah szóval apuval járunk piacra és van pár srác akivel beszélgetni szoktam és hát sokszor elmondják h nagyon szeretnének ágyba bújni. a legtöbbnek van bnője meg felesége és így nekem nem igazán tetszene ez a dolog (nem akarok családokat szétrombolni). és van amikor jól esne egy ölelés csak baráti alapon akkor már az van h megcsalnák a bnőt meg ilyenek.

hogyan tudnám rávenni őket h ne csak AZT akarják?? a fiúk 20-29 között én 16


értelmes válaszokat lécci


2010. júl. 29. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl életszerű a helyzet, hogy random 20-29 évesek azt mondják egy 16 évesnek a piacon, hogy dugjunk má' egyet. Aztán lehet, hogy nagyon megváltozott ez a világ. Mindenesetre ha ilyen ismerőseid vannak, akkor ne akarj tőlük baráti ölelést. Szerintem.
2010. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

LOL


Keress másik "barátokat"....

2010. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
59%

Lehet ezen a téren még fiatal vagyok,de szerintem valahogy mond meg nekik a frankót,és kész.


14F

2010. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi :D és igen valószerűtlen de így van nem kamukérdés
2010. júl. 29. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a piacon kellene ismerkedni. :D

Az majdnem olyan, mintha építkezésre mennél a munkásokhoz haverkodni. :D

2010. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, de ha ők le akarnak fektetni annak ellenére, hogy van családjuk/barátnőjük akkor nyilván elég nagy görények. Miért nem keresel korodbeli barátokat?
2010. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hidd el nem ez az életcélom de ott nem találok ügyvédet meg orvost
2010. júl. 29. 09:40
 8/17 A kérdező kommentje:
kb 180 km van köztünk és csak ott beszélgetünk
2010. júl. 29. 09:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként teljesen megértem őket, az ölelés olyan bensőséges, érzelmes dolog, a szex meg csak testi kényszer, az nem számít megcsalásnak hisz nincs benne érzelem :)
2010. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lol minek neked 16 évesen ügyvéd meg orvos pasi???
2010. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!