Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év korkülönbség a lány javára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülönbség a lány javára?

Figyelt kérdés
Én 22, Ő 19... Ha valaki ránknéz, nem mondja meg, h ennyi a korkülönbség, de mégis ott van. És valamilyen szinten zavar is, csak nem tudom eldönteni, hogy félek a külvilág reakciójától, ha egy pár leszünk (és ez megmérgezi a kapcsolatot) vagy valójában engem is zavar. Bizonytalan vagyok, egyszer így érzem, egyszer úgy. Meg kéne próbálni? Mi a vélemény arról, hogy a lány az idősebb a kapcsolatban?
2011. jan. 19. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, erősen meg kéne próbálni.


Ez meg egy ilyen világ, ahol számít mások véleménye szinte mindenkinek. Nem te vagy az első, akit emiatt zavarna a korkülönbség, de attól még vágj bele, nem hiszem hogy ettől ne lenne teljes értékű a kapcsolatotok.

2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt irtam kb 5 percre az előző kérdezőre is. simán beéefér,én 20 vagyok és volt 30 éves barátnőm is
2011. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad Vele és egy hullámhosszon vagytok, akkor mi a bajod a 3 évvel??


Azért jobban megnézik az embert, ha 20 évesen egy 50 éves hapsival járkál.

Èrdekes a Nöknél, hogy tölük fiatalabban el sem tudnak képzelni semmit, hanem csak is idösebbekkel.

Ettöl szenvedek Én is, mert 21 évesen csak a fiatalabbak jöhetnek szóba, azok közt meg nem találkoztam még olyannal, aki 10 épkézláb mondatot el tudott volna mondani.

2011. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs velemeny... hisz nem az emberekert kell neked nem hogy masok nezzek hogy -nee ennek a csajnak kisebb a baratja ! hanem azert hogy neked jo legyen es nem kell a kulvilagra gondolni ... ha szereted akkor nem szamit a kor es ne erdekeljen ki mit mond ... elarulom az en baratnom is 2 evvel nagyobb mint en egyepkent en 21eves fiu vagyok o meg 23 lany ... szoval nincs gaz megvagyunkegyutt es szeetjuk egymast... es kit erdekel a kulvilagban hogy nagyobb mint en ...
2011. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van olyan barátnőm, nem is egy akiket az egy hónap is zavart, ezt annak tudnám be, h elég sokáig azt látjuk az iskolában, h barátnőink, osztálytársnőink már komolyan gondolkodnak egy csomó mindenről, aztán ott vannak a fiúk, akiket nem lehet elválasztania matchboxuktól, és 2 mondat után kezded magad egy "kisgyerek" társaságában érezni.


19 évesen sok fiú egész idétlen tud lenni, persze jó barát, de nem az akivel el akarnád képzelni az életed, mert... olyan mintha az öcséd lenne és különben is...


de vannak olyan 19 éves srácok is, akik meghaladják 25 éves társaik gondolkodását... tehát ha nem érzed gyereknek, v ha annak érzed magad is, semmi gond nincs. Érezzétek jól magatokat ;) Vonatkoztass el az általánosításoktól, amik esetleg akaratlanul ott vannak a tudatod mélyén, ő különleges és Te is az vagy, összeilletek ;)

2011. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ekkora a korkülönbség, és pont ugyan ennyi évesek is vagyunk. Barátom 19, én 22 :)

Én ugyan ettől rettegtem, de bebizonyította nekem, hogy ezerszer érettebb mint akármelyik huszonéves. És az a 3 év az nem a világ vége szerintem.

Ezen ne stresszelj! Ha megfogott téged, akkor adj egy esélyt a dolognak. 3 év az semmi :)

2011. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok csak én 20 vagyok ő 17 (senki nem mondaná meg hogy még csak tizenhét rólam meg mindenki azt hiszi hogy én vagyok annyi).

Bár én sajnos nem járok (még) vele mert ő nem úgy néz rám de ha jelet adna szerelmesen repülnék hozzá és nem érdekelne hogy ki mit gondol. Ha szereted és ő is téged akkor hajrá. Drukkolok.


20/L

2011. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 19f vagyok és a barátnőm másfél évvel idősebb nálam. Az elején kicsit zavarta a korkülönbség, de kb 1 hónap után már őt se. Több, mint egy éve vagyunk együtt, és sokkal jobban érzi magát velem, mint az előző, nála 2 évvel idősebb, de nagyságrendekkel gyerekesebb pasijával, akit végül azért rúgott ki, mert "megunta, hogy az anyja legyen". Ilyen korban nem az évek száma számít, hanem az érettség mértéke, ami egyénenként durván változó.
2011. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, segít a véleményetek.. :)
2011. jan. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!