Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NAGYON FONTOS! Mit tegyek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS! Mit tegyek h ne legyen ilyen szar? (lent)

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm. Elhagyott sajnos egy másik fiúért.. aki csak tetszett neki.(hirtelen fellángolás) De a fiú meg szakított vele, meg már ő maga is hiányolt engem..az az bánta h otthagyott, mert rájött h mit veszített. oké...

Mi újra összejöttünk.. és azt mondta, h megígéri h más lesz minden.. ami igaz is.:) Sokat vagyunk együtt. szinte mindig... 2szer le is feküdtünk meg jár ide.. meg majd remélhetőleg én is fogok oda. De nem is ez a baj... hanem h az a fiú, nagyon feszíti a becsületem. Azaz.. odaadott a barátnőm neki egy telefont, még mikor jártak, és ő azt összetörte, sok pénzt is költött rá.(az mondjuk más dolog mert a párunkra költünk) de a telefon az más, azt majd megfogja csináltatni. Meg volt itt egy dolog h majdnem lefeküdtek.. azaz megpróbálták csak fájt.. de 2-3 percig csak erőltették.. h csak a "kalap" ment be. És ugye akk ő vette el a szüzességét. Meg már az idegesít h él..:/

Bocsánat, h hosszú lett csak már régóta bánt. Nem letolást kérek, hanem segítséget.

Köszönöm.

17/F


2011. jan. 19. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

kend fel a falra :D ha te jössz ki belőle győztesen akkor visszaszerezted a becsületed xd

ha nem.. hát akkor még rosszabb lesz :)

16/L

2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szia. vagyis most ennek az a lényege, h nem tudod h te vetted el a szüzességét vagy az amásik srác???
2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a "barátnőd" tartaléka. Jogosan érzed hogy ez nem egy teljesértékű kapcsolat és soha nem is lesz az. Egyszer már otthagyott egy olyanért, akit jobbnak gondol. Hamarabb adta oda magát neki, mint neked, stb.


Mit tegyél, hogy ne legyen szar? Szakíts a csajjal.

2011. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái. :D Ha gondolod h segít vmit, verd meg a srácot. Feltéve ha meg tudod. Ha nem, akkor hagyd, mer csak még jobban dühíteni fog. Ráadásul ciki is lesz h neki hamarabb " volt meg" a nőd és még el is vert. De nemtom bnőd h fog viszonyulni az egészhez. Lehet a szemében nem lesz jó pont ha elvered a srácot. Akkor meg főleg hülyének fog nézni ha elvereted magad. A helyedben alaposan átgondolnám mi éri meg jobban.


"életművész"

2011. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen barátom, a Te helyzetedet totális megalázásként lehetne nevezni.

Van egy csajod, aki elhagyott egy olyan paliért, aki csak meg akarta fektetni és a barátnöd ebben benne is volt. Ne légy Te abban olyan biztos, hogy úgy volt, ahogyan elmesélte. A barátnöd most fél attól, hogyha megtudod az igazságot akkor megy a levesbe és elveszít Téged, a biztos pontot az életéböl, akihez minden kaland után visszasírhatja magát.


Hidd el, Én is ilyen hülye voltam és megettem amit mondott a barátnöm, de ha nem szakítassz vele, akkor késöbb Neked lesz sokkal rosszabb.

2011. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nah várjatok.

Én nem akarok vele szakítani mert szeretem.

A srácot meg megtudom verni.. mert egy kis csicska. A barátnőm meg már szinte úgy rühelli mint én. + mondta nekem a kölyök anyja h feljelent / kicsapat a suliból h ha megverem.

Hozzáteszem. A kis srác csak megakarta dugni, de nem jött neki össze.. mert még ahoz is csicska volt. Igazából velem szexelt először a bnőm. Meg mikor legelőször csináltuk.. véres volt a gumi.. azaz lehet h akkor szakadt át. És még valami.. utolsónak: biztos h igazat mond.. azt nem tudom így leírni mert hosszú h honnan tudom. de az a lényeg h az biztos h igazat mond.:)

És köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 19. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!