Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h ne öljön meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h ne öljön meg az ideg és ne legyen szar hangulatom mikor más csajjal látom?

Figyelt kérdés
A srác nem a barátom,de nagyon szeretem.Nagyon sokat kavartunk,aztmondta h tetszem neki vonzódik hozzám,nem vagyok közömbös neki,de nem tudna elképzelni egy kapcsolatban és nem akarja h reménykedjek,de barátként nem akar elveszeíteni.Nagyon kavarós a srác,mármint úgy értem h szeret sok csajt füzögetni,de csak egy-egy estére.(de nem fekszik le velük)Viszont féltékeny ha engem mással lát.De szerintem én jobban,mert ilyenkor mindig elkap a sírógörcs és pár napig nem tudok enni.Mit csináljak h ez ne legyen?
2009. szept. 23. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki, és keress egy igazi pasit, akibe szerelmes lehetsz.
2009. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ismerős :) négy-öt éve hajszálra ugyanez volt velem

olyan érzés, h mindenki kell neki, csak te nem, ugye? ettől olyan bosszantó, de lásd az ő nézőpontját is: tudja, h megkaphatna, de nem vág gerincre, mert az neked fájna utána, hisz ő nem szeret.

az érzés pedig marad, mindaddig, míg el nem felejted. és azért féltékeny ha mással vagy, mert szereti a tudatot h vki oda van érte, még ha ő nem is viszonozza. (ezt úgy halkan mondva kicsit kihasználásnak nevezném)

el fog múlni, ahogy minden, viszont enni kell!


azért nem eszel, mert ezzel akarod felhívni a figyelmet magadra, segítségre van szükséged. persze nem tudatosan. ki tudsz ebből lábalni, de ahhoz előbb be kell látnod, hogy számodra semmi pozitívummal nem jár, ha megvonod magadtól a kaját és éhezel. akkor meg ha már amúgy is szar, minek rontanád tovább a helyzetet? próbálj ismerkedni, nyitni a világ felé, mert ha egyértelmű h nem szerelmes beléd, akkor majd később meglátod, csak kidobtad azt az időt, amíg sajnáltad magad (nem rossz értelemben).

nem mondanám ezeket, ha nem lettem volna anorexiás 3 hónapig egy srác miatt. tudom h neked nincs ilyen betegséged, de én is így kezdtem. emelkedj felül az ilyen érzéseken, ne hagyd tönkretenni magad!

2009. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

fiu vagyok de én mondom neki h szard le a fejét ne foglalkozz vele semmi értelemben köszönni köszönj neki de ennyi többet ne !!!!!!!!!! hidd el jobb pasit fogsz találni akinek nem kell majd 10 csaj hanem csak te!!!!!!!!

duplasajtos mcroyal-t ajánlom a mcdonalds-ból a legjobb!!!!!!!! imádni fogod:P


kislevusz

2009. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi:)


utrolsó nagyond édes vagy;)

2009. szept. 23. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ohh köszönöm szépen :)

de akkor a mcdonaldsot nem hagyod ki igaz?????

puszi:)

2009. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közelembe nincs mecki...de ha meghívsz,elmegyek veled;)
2009. szept. 23. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
pesten lakom és ha én bánatos vagyok leszoktam menni mondjuk sétálni és eszek 1 jót valahol ha nem is meckibe de az a kedvencem de akkor is veszek zsemlét párizsit + liter coca és happy minden:)
2009. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én ha bánatos vagyok enni sem tudok:(Kár,hogy ilyen messzi vagy és bajai vagyok.
2009. szept. 24. 09:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló, mint neked. Volt barátommal néha olyan csunyán összevesztünk hogy nem tudtam enni, egyszerűen ha ettem csak rosszabb lett, annyira fájt a gyomrom és ilyenek..:S

De rájöttem jó nagy hülye voltam, hogy hagytam hogy ennyire tönkre tegyen, és te se engedd! Felejtsd el a fiút, mond meg neki hogy te nem akarsz a barátja lenni, és lépj tovább! Hidd el jönni fog egy fiú aki majd megbecsül és szeretni fog, és jókat fogtok együtt enni:)

Vegyél milka csokit, vagy jégkrémet mostmár ha bánatom van mindig ezeket eszem, bár mekivel sincs semmi bajom:)

17L

2009. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

pszichológus, altatók,

füves cigi, nyugtatók

2009. okt. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!