Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van ideje a gyermek bemutatásának egy új kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 év után váltam el,van egy 8 éves gyermekem és egy komollyá alakult kapcsolatom. Kíváncsi lennék,másnak milyen tapasztalatai voltak,nem szeretném elkapkodni,a kislányom tud a páromról,kérdezget,kíváncsi.
2011. jan. 19. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd be neki. Ha érdeklődik utána, az már jót jelent. Sokáig nincs sok értelme várni.
2011. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek az előző válaszoloval.Ha a kislany érdeklődik,akkor nincs értelme halogatni.De ami fontos az az egyenes beszéd,nem pedig a taktikázás es az ugymond "szép lassan beadagoljuk" neki.En kb. ugyanilyen helyzetben voltam anno ,mint a kislány.Az anyám is elvált ketten éltünk.Mikor neki már komolyabb kapcsolata volt en az egeszrol semit se tudtam.Ugy kezdődött az egész hogy sokáig csak kiseb ajándekokat hozot az anyam amiket a pasi kuldott.Ez ment kb 3 honapig,aztán nemis tudom mikor talakoztunk eloszor.Lényeg az h azota eltelt kb.10év ,en 18éves vagyok,de azota se beszéltem egyszerre 5 mondatnál tobbet a pasival,pedig kb.2naponta talalkozunk. es magázom.Mindezt ugy hogy egy nagyon rendes ember,semmi kifogasom ellene ,es orulok hogy anyám boldog mellette.A faterom viszont,mikor annak idején válás után neki is lett egy komolyabb kapcsolata azonnal bemutatott a nőnek,lazán ,egyből tegezodtunk.Es vele bár nagyon ritakn talalkozom,de tudok kotetlenul,nyugodtan beszélgetni.Anyam pasijaval nemnagyon,pedig mondom renedes tag,de ez van.

Lényeg az szerintem hogy ne lihegd tul a dolgot,a kislany ne azt érezze hogy ez most egy kulonos helyzet, vagy hü de nagy dolog,hanem lazán,könnyedén kell venni.Es ez esetben probald félretenni azt hogy egy 8 eves kislanyrol van szo.probald ezt az egeszet ugy kezelni mintha egy kicsit idősebb lenne.Es ami sztem sokat szamit,hogy már bemutatkozásnál tegezodjenek.Ez alapbol sokkal kozvetlenebb,szimpatikusabb.Mellőzzétek a kislany elotti enyelgést/gondolok itt akarcsak egy erotikusab hangvételre,ölelésre vagy ilyesmi/. Tudnék még errol beszélni de a lényeget azthiszem leirtam,igy is hosszu lett,sorry.

2011. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenre válaszoltam amit kérdezett a kislány,és hamarosan megyünk moziba :) aztán remélem minden szépen alakul tovább ...
2011. jan. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!