Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nemsokara veszi a jogositvanyat (ha veszi) Vegyek neki valamit?

Figyelt kérdés
Nem tudom ilyenkor szokas-e megajandekozni a baratodat/baratnodet? Ugy erzem szep gesztus lenne mar csak azert is mert gondolom azert felkeszultsegre van szugseg es sok tanulasra. Es ha megkapna akkor gondolom orulne valaminek a gyozelem jeleul :D Segitsetek mar ti csinaltatok mar ilyet? Koszonom elore is :) Sziasztok
2011. jan. 19. 21:52
 1/7 RaksashaGirl ***** válasza:

Ömm... Jogsit letenni szokták, nem venni.. :D

Amúgy nem kell venni neki semmit.. Ajándékozd magad! Annak jobban örülne. ;)

2011. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi se szoktunk ilyenkor ajándékozni, szerintem értelmetlen... Ha már eljutottatok a sexig, akkor csinálhatnál neki egy szép éjszakát. :) Áthívod magadhoz ünnepelni, koccintani, majd mondd meg, hogy szeretnéd kicsit kényesztetni "jutalmul." Smink, sexi fehérnemű, combfix. Egy jó kis masszázs, meg ami eszedbe jut. :)


Ha még nem vagytok ennyi ideje együtt, akkor főzz neki egy vacsit! :) Szintén koccinthattok :) Szerintem nagyon örülne neki. :)

2011. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Én se kaptam semmit amikor, letettem a jogsit. Ennyi erővel minden jó dolgozatánál vehetnél neki valami ajándékot. Maximum ha annyira akarsz valamit, akkor vegyél neki egy kulcstartót, amit majd rátehet a kocsikulcsra.
2011. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem sem szükséges,de valami apróságot(pl egy doboz pezsgőt) vehetsz neki,biztos örűlne
2011. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmit sem, az csak egy jogosítvány semmi extra.
2011. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen vegyél neki egy rózsát......és mondd meg neki hogy ha nem vesz egy audi q7 est ,akkor nem kell neked...
2011. jan. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "veszi a jogositványát" ??? Ha a barátod is ilyen értelmi szinten van mint te, akkor inkább ne vezessen.

És lehetőleg ne szaporodjatok. ehh...

2011. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!