Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki Valentin napra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki Valentin napra?

Figyelt kérdés
valami olyan dologra gondoltam ami nem is kevés de nem is túlzás:) 1hónapja vagyunk együtt. ő 18/F én 15/L :)
2011. jan. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Mit vegyél? Egy kilo kenyeret meg egy rúd téliszalámit. Miért gondolod, hogy egy mesterségesen kreált "ünnepre" muszáj venned bármit is?
2011. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hónap még nem olyan nagy idő, elég valami apróság, mondjuk elviszed moziba... habár inkább a srácok szokták meglepni a lányokat. Te ismered, nem tudom, mit szeret. Kedvenc csokoládé, (apám pl a mozart kugel-ért van oda, felesége azt szokta neki venni), kedvenc ital, (na, azzal nem lehet mellényúlni, ha szeretni a borokat, akkor Cabernet Sauvignon - remlem, jól írtam).
2011. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszon akkorát nevettem, hogy majdnem "baleset" lett a dologból :D
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve a 20:25-ösön:)
2011. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20:25 ös teljesen igazad van!!!!!
2011. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!