Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 2 éve ismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2 éve ismertem meg egy srácot, és amikor megláttam beleszerettem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nem kellett többször ránéznem, tudtam, hogy félelmetesen belezúgtam. Mivel tavaly megtudta hogy szeretem, kijelentette hogy esélyem nincs, és azóta össze is jött lányokkal, és nekem ez nagyon fáj.

Nem tartom magam csúnyának, sportolok,170 centi magas vagyok, szertornázom és tornatermi edzésere járok napi szinten.

Egy-két hónapja úgy éreztem, hogy sikerült továbblépnem rajta, de tegnap este róla álmodtam, és ma is amikor megláttam visszatért a régi érzés. Mit tegyek hogy felfigyeljen rám, vagy hogy hogy felejtsem el? .-> nem szeretném, inkább összejönni vele. Vagy legalább barátként. Barna a hajam, hullámos és deréig ér. Karcsú-sportos vagyok szóval tényleg nem értem miért mond csúnyának.


2011. jan. 19. 15:31
 1/5 A kérdező kommentje:
szomorú magyar lány Ausztriából.
2011. jan. 19. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:

valóban mondta Neked,hogy csúnya vagy? :)

Egyébként próbálj meg más srácokkal próbálkozni!Felejtsd el!Biztos van olyan srác aki rád felfog figyelni.

2011. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mondta hogy esélyem nincs. olyan rossz volt.

köszönöm a kommentet. :)

2011. jan. 20. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:

ha igaz,amiket írsz,akkor hagyd a fenébe,ez a pasi nem érdemli meg,h kínozd magad miatta,találsz jobbat,akinek te leszel a legszebb a világon!

ahhoz viszont,h találj magadnak egy párt ki kell törölnöd ezt a pasit a fejedből,mert meggátol abban,h kapcsolatot teremts már férfiakkal!

2011. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen igaz elejétől a végéig minden. alakulóban van egy másik kapcsolatom mostanság. várjuk ki a végét :-)
2011. jan. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!