Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen? Ennyire lesz@rják a férfi érzéseit? Mert én ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés
Felveszek egy lányt MSN-re, megismerkedem vele, tökjól elvagyunk meg minden, már irogatja nekem hogy igyszeret, meg ugyszeret, és másnap közli velem, hogy még két hete tetszett neki egy fiú, és közli mellé h a fiú most összejönne vele, és össze is jön vele... Ezt a lányok nemtudják felfogni, hogy ez mennyire fájhat egy fiúnak? Vagy csak egyszerűen nem érdekli őket? Velem történt ilyen, nemis egy szal igazán megszenvedtem a kínok kinját. Szerencsére most nagyon jó kapcsolatban vagyok, de azért ez mégis érdekelne, hogy a nők ennyire lesz@rják a férfi érzéseit? (Ezzel szerintem nem vagyok egyedül!)
2009. febr. 2. 20:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
"ez egy dolog h egy nő szivét összetöri egy férfi de gondolj bele mennyi időbe tart egy nőnek ujra bepasizni, semennyi!" Egy nő is érző emberi lény,ha azt a fiút szerette szerinted 1óra mulva már más pasija van?
2009. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
az én szivemet egy pasi törte őssze!!!!!!!
2012. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!