Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen? Ennyire lesz@rják a férfi érzéseit? Mert én ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés
Felveszek egy lányt MSN-re, megismerkedem vele, tökjól elvagyunk meg minden, már irogatja nekem hogy igyszeret, meg ugyszeret, és másnap közli velem, hogy még két hete tetszett neki egy fiú, és közli mellé h a fiú most összejönne vele, és össze is jön vele... Ezt a lányok nemtudják felfogni, hogy ez mennyire fájhat egy fiúnak? Vagy csak egyszerűen nem érdekli őket? Velem történt ilyen, nemis egy szal igazán megszenvedtem a kínok kinját. Szerencsére most nagyon jó kapcsolatban vagyok, de azért ez mégis érdekelne, hogy a nők ennyire lesz@rják a férfi érzéseit? (Ezzel szerintem nem vagyok egyedül!)
2009. febr. 2. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"ez egy dolog h egy nő szivét összetöri egy férfi de gondolj bele mennyi időbe tart egy nőnek ujra bepasizni, semennyi!"


Menj a fenébe. Azért kapsz ki ilyen libákat, mert neked vannak érdekes fogalmaid a szerelemről és a csalódásról. Akibe beleszerettem, mégcsak nem is szeretett, 3 és fél év volt míg úgy ahogy kiszerettem belőle, de még mindig imádom a hangját, a pillantását, az illatát. Pedig egója mint egy ház és gusztustalanul bánik a nőkkel.

Én nem 'pasizok' be, sose közeledek úgy egy férfihoz, hogy potenciális jelölt egy szerelmi kapcsolatra. Barátkozom, azután ha már kezdek többet érezni, akkor kezdünk el randizgatni, de onnantól nekem még érzelmileg messze van a járás.

Nem, a nők nem sekélyesek, de a fruskák igen. Mint ahogy a menőmanó férfipalánták is.

2009. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Felveszek egy lányt MSN-re, megismerkedem vele, tökjól elvagyunk meg minden, már irogatja nekem hogy igyszeret, meg ugyszeret" És te ezt elhiszed neki? miért? mert msn-en írja, hogy látatlanul belédszeretetett? Hát ez elég gáz szerintem. Próbálj meg élőben ismerkedni, vagy legalább egy pár MSN-ezés után igazi randit kérni tőle.

Engem annak idején még virággal vettek le a lábamról, nem smiley-val.(pedig csak 8 éve volt).

2009. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"ez egy dolog h egy nő szivét összetöri egy férfi"

Ja.... akkor azt mondom megérdemled amit kaptál ha így gondolkozol!

"de gondolj bele mennyi időbe tart egy nőnek ujra bepasizni, semennyi!"

Neked is semennyiből tartana "becsajozni" ha nem lennél olyan béna hogy msnen ismerkedsz meg elhiszed 2 smiley után hogy szeretlek. Ez a véleményem.

Azt kapod, amit adsz. Úgy gondolkoznak veled kapcsolatban, ahogy te gondolkozol velük kapcsolatban. Az idézetedből ez jól kitűnik. De nembaj, ezt is azért kapod az élettől, hogy tanulj belőle.

2009. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
félre ne értsetek ez a mult, 3 ilyen esetem volt, 4 éve, és most az egyik barátommal is történt ilyen, de rengeteg ilyet hallok, elképesztően sokat...és nem csajozási tanácsokat kértem, kösz!:D inkább nők válászai érdekelnek.
2009. febr. 2. 22:08
 15/22 anonim ***** válasza:
A nők csak ilyenek. De tudod, csak az a nő foglalt, amelyiken éppen fekszenek.
2009. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
de aztis figyeld meg átlagban mennyit összetört férfi sziv van és mennyi női összetört...énis gyűlölöm az olyan "férfiakat" akik csak a szexxért meg minden, deh akkor is csak általánositani tudok...
2009. febr. 2. 22:11
 17/22 A kérdező kommentje:
jah és ne fajuljon sértegetésbe ez a dolog... figyusz, ha fizeted a bulikat, meg a piákat, h meghivjak egy nőt, akkor majd szolj, es nem MSN-en fogok ismerkedni. lehet van aki megteheti, h egy buli alkalmával 50 nőt meghiv, ésha vmeik benne van, már viszi is a slozira v haza... gondolkofj el egy kicsit
2009. febr. 2. 22:15
 18/22 anonim válasza:
79%

Először: legkönnyebb általánosítani, de NEM szabad. A nők és a férfiak között is vannak h*lyék, és vannak rendesek is, de a h*lyék vannak többen. Ha Te képes vagy kiszűrni ki a normális, akkor minden rendben van.


Kérdező: ha egy nő eleve úgy néz ki, mint egy p*csa, akkor minek veszed fel msn-re? Ne számíts semmi jóra. Egyébként is, nem MSN-en kell csajozni, hanem élőben, és akkor máris jobban megismered.


Kérdező írta:

"ez egy dolog h egy nő szivét összetöri egy férfi de gondolj bele mennyi időbe tart egy nőnek ujra bepasizni, semennyi!"


Másrészt, kedves Kérdező, szerintem te még szellemileg alulfejlett és gyerek vagy egy normális párkapcsolathoz. Nem akarlak megsérteni, de legyél akárhány éves, nem vagy komoly. Amit leírtál az alapján látszik, hogy neked lövésed sincs az érzelmi oldalról. A szerelem/szeretet nem csak annyiból áll, hogy leírják neked MSN-en, hogy szeretlek (L), meg hogy elmondják szóban hogy szeretlek.


Lehet lepontozni!


20/F

2009. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egy nő képes "szerelembe esni" bárkivel aki nagy hatással van rá pozitív értelemben. Van akinél két óra, van akinél két hét, van akit fél életre összezavar. (Vizsgálatok és felmérések szerint.)


Én részemről mindig őszinte vagyok a pasival akivel beszélek, kivéve ha kiérdemel mást (aki hülyít azt én is). Ha azt mondom valakinek, hogy imádom, szeretem, klassz pasas, az nem jelenti hogy össze akarom szedni. És érdekes módon 99% ezt felfogja (pláne hogy el is mondom).


Másik verzió a nagyon fiatal kislányka, aki nem is igazán tudja még milyen az hogy "szeretni" meg "szerelmesnek lenni", meg "szimpatizálni" így külön külön. Viszont elvárás, hogy legyen nekik pasijuk, állandóan. Meg szexeljenek. Hát ez az eredmény.


Harmadik kategória aki direktbe hülyíti a pasikat, és élvezi.

2009. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"figyusz, ha fizeted a bulikat, meg a piákat, h meghivjak egy nőt, akkor majd szolj, es nem MSN-en fogok ismerkedni. lehet van aki megteheti, h egy buli alkalmával 50 nőt meghiv, ésha vmeik benne van, már viszi is a slozira v haza... gondolkofj el egy kicsit"


Cimbora, régen rossz a gondolkodásod/látásmódod, ami a csajozást/barátnőszerzést illeti. Először is ha azt hiszed, hogy úgy kell udvarolni, hogy tonnaszám veszed a piákat, akkor vakvágányon jársz, attól csak te leszel az első idióta abból az 50-ből, aki piát vesz annak a bizonyos nőnek. Az igazi nagybetűs Nőket nem ilyen helyeken fogod megtalálni és nem is a pénzeddel/meghívásokkal/ajándékokkal fogod megszerezni, hanem az egyéniségeddel, a határozottságoddal és azzal, hogy képes vagy küzdeni. Msn-en írkálni minden hülye tud. Ellenben élőben odamenni már nem. De tedd fel magadnak a kérdést: te kit választanál?

a,: azt a csajt, aki odamegy hozzád élőben, jót beszélgettek, nevetgéltek, személyes kontaktus és harmónia

b,: vagy azt a csajt, aki msnen írogat és vall szerelmet.


Gondolom a választás neked is egyértelmű.

A szemléletmódod alapján azt mondanám, hogy bizony még nagyon fiatal vagy, ami persze nem baj, nehogy félreérts, viszont azt te sem gondolhatod komolyan, hogy minden nő ilyen, mint az általad fentebb leírt példa. Ez az egész egy két emberen álló dolog, ha folyamatosan leszar mindenki, akkor el kéne gondolkodni, hogy mit csinálsz rosszul, nem pedig egyből vagdalózni és hibáztatni.

Örökérvényű igazsággal zárom soraimat, amely az egyik nőcsábász ismerősömtől hallottam: "csak azt lehet szivatni, aki hagyja"

Cimbora, légy résen, tartsd nyitva a szemed, adj bele te is mindent, msn-t villámgyorsan töröld le a francba, ha ezeket megteszed, garantáltan értékes nőkkel fogsz találkozni, akik nem fognak leszarni.


Maximális tisztelettel: 24/f

2009. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!