Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senki akivel lehtnék? =/ (16f)

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya jó szép sem...de sokkal undorítóbb csöves srácoknak olyan csajuk van,h beszarás Oo

Ápolt vagyok jó cuccokban járok (néha már túlságosan is felvágásos cuccokban pl. Berskha,Devergo stb.

És néha a vonaton szemezek 1-2 lánnyal és nem nagyon néznek vissza ?

Mi lehet a baj ?

Nem vasalom a hajam,szőke vagyok 165cm szal full átlagos és semmi :O

Kicsit szar így barátnőt szerezni :(

Jó nem akarok bnőt mindenáron csak jól esne,ha néha 1-2 lány mosolygona vagy ilyesmi.

Min kéne változtatni ?

Am kur_vára depis vagyok,ha ez számít,mert mindig kapucniban vagyok és szól a fülhallgatón a children és néha úgy nézek ki mintha tudnám,hogy meg fogok másnap halni =/

Min lehet változtatni ?


2011. jan. 18. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalább kifelé mutasd azt hogy boldog vagy.
2011. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon erőlködsz, irigyelsz másokat, és még egy ilyen "depibe" is belehajszolod magad, ez lehet a baj. Tudom, sablon szöveg, meg unalmas is, de egyszer a te isős is el fog jönni.
2011. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az a baj,h én nem tudok bolodg lenni.

Ami velem történt az elmúlt 2 évben az kurv@ szar.

És nem látszik rajtam csak ez a kapucni semmi más szal nem kisírt szemmel járok...

Nem jövök rá,hogy mi a f@sz lehet :(

Csak az is szar,hogy egy ilyen emos legalja kis szar meg 6 csajjal van körülvéve,mert együtt festik a kömeiket,vagy valaják a hajukat... -.-

2011. jan. 18. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell boldognak lenni. Az sem árt, de az a következő lépcső lesz. Hazudj. Mindenkinek. Magadnak is. Egy idő után nem fog kelleni. Különben kitartás, én sem kellettem senkinek, csak 21 évesen. Azt is megbántam, büdös k.rva volt. 22 évesen lett az első normális barátnőm. Bírd ki addig. Megéri.
2011. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó tudom....

Csak zavaró,hogy néhány csöves lárva meg kurogatja őket...

2011. jan. 18. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az én időmben sem volt másképp.
2011. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg azt nem értem,hogy mit esznek egy olyanon akinek még hangja sincs csak nyávog ? :O

Esküszöm 1x kivasaolm a hajam h akkor most erre nedvesednek a tini p!csák ?

2011. jan. 18. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondanád hogy senkire nem nézel meg semmi,én se közelítenék feléd,de az nem elég hogy csak egy-két lánnyal szemezel,mindenkivel szemezni kell,és igenis túl kell lépni a múltunk sérelmein,különben annyira félünk a jövőtől,hogy elfelejtünk élni a jelenben.Az éld úgy a minden napodat mintha az utolsó lenne értelmezést meg más szögből kellene megközelítened!Élvezd ki,és ne a halált várd!Amúgy ne vedd sértésnek,de én a mgasságodon gondolkoztam egy csipetnyit...Jó én is örülök lányként ha a 160 cm-t verdesem,de alacsony létemre mégis a legalább fél,de jobb ha egy fejjel magasabb pasik jönnek be.De ezt ne vedd a szívedre,nem tehetsz róla,és rengeteg alacsony,aranyos lány van,vagy akik akkorák mint te,meg ha megismernek megszeretnek,ezt le fogják magasról...Szóval fel a fejjel,és egy kis minimális optimizmust vigyél bele a mindennapjaidba!
2011. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen ez a Jutin Bieber haj nagyon divatos lett...:D

Amugy nekem olyan volt h ha nem érdekelt senki véleménnye meg életstilusa akk voltam a legsikeresebb

2011. jan. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!