Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hát a lényeg az hogy nagyon elvoltam egy lánnyal meg minden szerintem még bejöttem neki sőt tuti még azt is mondta h nagyon szeret meg ilyesmik,de aztán egy SMS-t kaptam tőle

"Szia!

Van egy másik fiú akivel összejöttem,sajnálom"

Azóta nem láttam,MSN-en sincs fent ezáltal letiltott (gondolom)

Mért csinálta ezt velem itt etetget aztán ennyivel elintéz:'(

14/F


2011. jan. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:

mert gondolom ő is 14 és azt hiszi hogy ha tud vérezni a vaginájából akkor már felnőtt nő :D ez van szrd le 14 vagy az értelmes csajok 16nál kezdődnek :D


19F

2011. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő csak 13 dehát nem ilyennek ismertem meg:(
2011. jan. 18. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

ó szegénykém.. hát elég csúnya volt ez a lánytól, meg még sms-ben írja, így könnyen, ennek nincs szíve se! Játszott veled, nagyon sajnállak, próbálj meg átlépni rajta, és keress mást, aki valóban megérdemel téged és igazán szeretni fog és nem csak így játszik az érzéseiddel

18/L

2011. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok annyira szeretem:'(
2011. jan. 18. 22:00
 5/8 BlackJack ***** válasza:
szard le, az élet kemény, kezdj hozzászokni fiam
2011. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányszor találkoztatok, de gondolom nem sokszor.


Szerintem meg elég korrekt volt a lánytól, hogy megmondta egyenesen, hogy nem akar tőled semmit, mert mással kezdett járni, és ezért veled befejezi. Sokkal jobb mintha etetett volna.


Van ilyen, ez a felnőttség :) Találkozgatsz valakivel, aztán rájössz hogy nem őt keresed. Csak vannak akik továbbra is együtt maradnak, és közben megcsalják azt az illetőt. Szerintem sokkal normálisabb a barátnőd.


Fogadd el, és lépj tovább


32/N

2011. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyenen estem át,.. ne törődj velük.. érezd jól magad a bőrödben, még 15 éves lányok (barátnőm korosztálya) sem elég érett.Nagyon ritka az olyan.Biztosan találni fogsz olyat, aki nem csak hitetget. (Én is + szívtam nem kicsit,, hónapokig padlón voltam. De nem írom le mert 1 év is kevés lenne hozzá ) .. :) sok sikert.
2011. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Szerintem meg elég korrekt volt a lánytól, hogy megmondta egyenesen, hogy nem akar tőled semmit, mert mással kezdett járni, és ezért veled befejezi. Sokkal jobb mintha etetett volna."


Hát nem azért,de az SMS-be elküldeni azt h ennyi volt vége én szerintem nem a legkorrektebb dolog:(

2011. jan. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!