Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mindent tönkretettem? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mindent tönkretettem? 20 éves fiúk ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

A barátomat döntés elé állítottam...a két lehetőség: velem vagy nélkülem!

Távkapcsolat, 1500 km, 3-4 havonta tali, hetente 1-2szer msn-, mert mind a ketten suliba járunk én gimi ő egyetem..-

És ez a helyzet még minimum 2,5 évig így fog maradni, míg én le nem érettségizem...


2011. jan. 18. 20:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

21:00 - te is egy nagy paraszt vagy.

és nem tudom miért kell a csajt támadni csak mert lefeküdt mással. a távkapcsolat tényleg elég nehéz, és gondolom pasik is vannak akik megcsalják a barátnőjüket. még akkor is ha egy városban laknak. és az okot se tudjátok, szóval hülye egy előítéletek van.. :(

2011. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megcsalja mert nem kepesek leulni es megbeszelni a problemajuk! vagy ha megis hallgatjak egymast egy egyik fel csak bologat mint egy lo...na ezert csaltam es csalom meg a parom! es kulonben is egyszer elunk...kit erdekel mas erzese, amikor az en erzeseim sem erdekel masokat!? Tovabba a szerelem mulando es hamarosan rajossz kedves kerdezo hogy az az ido amig vartal a draga parodra csupa idopocsekolas volt!De hadd le legyen igazam...
2011. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"és nem tudom miért kell a csajt támadni csak mert lefeküdt mással. a távkapcsolat tényleg elég nehéz, és gondolom pasik is vannak akik megcsalják a barátnőjüket"


Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy csak eljátszod? Először is a tény, hogy vannak emberek, akik megcsalják partnerüket egy kapcsolatban (legyen az akármilyen), elítélendő dolog. Az, hogy valakik ilyen elítélendő dolgot tesznek, nem jogosítja föl a többieket ugyan erre.

Előítéletesek vagyunk? Egyáltalán tisztában vagy a szó jelentésével? Nem hiszem. Mi utólag ítélkeztünk, méghozzá teljesen korrekt módon. A lány egy ribanc - ezen nincs mit szépíteni.

2011. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3.kerdezo!

Nem voltam biztos benne, hogy boldog igy velem.Megkertem, dontse el, de csak magara gondoljon, hogy a sajat szempontjabol hogy lenne jobb neki.Mert ha nem boldog, velem, akkor nem akarom az idejet rabolni es kinozni a tavolsaggal..

bocsi, nemet a billentyuzet..:S

2011. jan. 19. 14:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem járnék vele,mert több száz km-re vagytok egymástól,3-4 havonta találkoztok..vagyis egy évbe 4x ha jólszámolom...Meg annak az esélye hogy megcsalja az egyik fél a másikat 80% mert úgyse derülne ki,egy ideig...
2011. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A megcsalás lehetősége fel sem merül se bennem, se benne.

Aki megcsal valakit, az egyszerűen nem ember az én szememben.Mert ha megcsalja, már nem szereti, tehát szakítani is lehet!

Ez a véleményem, de köszi:)

2011. jan. 20. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!