Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek van egy barátnőtök, akit mindennél jobban szerettek, kiteszitek az egyik oldalra a képeteket, amin egy másik lánnyal vagytok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kitettem, volt belőle cirkusz :D De aztán minden oké lett, felfogta h csak barát a csaj.
2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát, ha a lányt épp nem csókolod a képen, vagy ilyesmi, akkor nincs gond. Szerintem még azzal se lenne nagy gond, ha csak épp puszit adnál vagy megölelnéd a képen. Nem jó, ha féltékeny típus a barátnőd... Azt jelenti, hogy nem bízik meg benned.
2011. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak én lány vagyok :) Kicsit félreértetted, úgy látom, de azért köszi a választ :)
2011. jan. 18. 19:00
 4/11 anonim ***** válasza:
tedd ki nyugodtan
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, hogy van-e esélyem egy srácnál, akinek állítólag barátnője van, de azon a képen nem vele van.
2011. jan. 18. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
aaaaah értem.. persze, simán kitenném.
2011. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
persze gondolkodás nélkül, ha hadat akarsz üzenni a csajnak:D
2011. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz nem pasi vagyok, de velem volt már ilyen és ez nagyon rosszul esett. Az, hogy a barátommal nem volt egy közös képünk se, és emellett egy idegen lánnyal pózolt, plusz ki is rakta a "címlapra". Nem vagyok betegesen féltékeny, de ugyan már, miért tenné ki magát másik csajjal, ha ott vagyok neki én? Még ha barát is az illető. Persze ha nekem lenne közös fotóm egy jó fiúhaverommal akit a párom nem ismer, az tuti féltékenységet szülne.

Én így gondolom, de ez a srácoknak nyílván nem jelent semmit. Másképp vagyunk kitalálva. :)

2011. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy ilyen lány van az életemben és mindig balhék voltak belöle.
2011. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne legyen fontos a pasinak a női barátnő, mint a barátnője
2011. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!