Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kicsit elszakadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kicsit elszakadni a barátomtól?

Figyelt kérdés

Úgy értem nagyon szeretem és éppen ez a "probléma" forrása. Állandóan ő jár a fejemben, szinte másra nem is tudok emiatt koncentrálni. Suliban, itthon, a buszon, a színházban, koncerten, mindenhol... Ha valamit nem úgy mond vagy tesz, ahogy én azt szeretném felhúzom magam vagy éppen nyafogok. "Mert az elején mindig kaptam puszit" szövegek és a többi... Tisztában vagyok a saját rossz tulajdonságaimmal és arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez hogyan orvosolható? Szeretném kicsit a saját életemet élni és nem állandóan rajta meg az ő dolgain agyalni. Nem szeretnék tőle függeni, de észrevettem, hogy a programjaimat is hozzá igazítom... :(


18/L


2011. jan. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni, sajnos én is így vagyok, csak pont a másik oldalon. Ne is akarj tenni ellene, mert ezt biztos értékeli majd a srác. Én nagyon örülnék, ha a barátnőm ilyen lenne, mint te. Maradj olyan, amilyen vagy!
2011. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanez...bocsi, én még csak 15 vagyok, todom tudom az első szerelem. nade 5 hónap után? éjjel nappal Rá gondolok ha meglátom kb futok felé, remegek ha megcsókol, egyszerűen nincs 2 perc hogy ne jutna eszembe. De mindenről!Komlyan! Egy szelet kenyérről is eszembe jut hogy múltkor amikor Vele voltam kenyeret ettem...vagy bármi. De nem baj, mert imádooom :$ Ha nem jön fel msnre amikor szokott arra gondolok szakítani akar, ha nem válaszol a smsmre akkor azt hogy megsértettem stb...
2011. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne fojtsátok meg a párjaitokat lányok, mert ha a társatoknak nagyobb a szabadságigénye, akkor nem lesz jó vége. Én is ilyen voltam pár hónapja, szerencsére elbeszélgettünk erről a barátommal, tök türelmes hozzám, tudom, hogy nagyon szeret (sokszor nem bíztam abban, hogy tényleg szeretne) ki akartam sajátítani, de ezzel csak elmartam volna magamtól.

Csak ügyesen!

21/L

2011. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.. 1 éve vagyunk együtt, az elején tök cuki volt, mert az sms-ekre mindig válaszolt, becézgetett, most meg én folyamatosan rágondolok (ő nem tudom), legszívesebben írnék neki néha cuki sms-t, de tudom, hogy nem válaszolna, mert ő tényleg csinálja a dolgát, nem mélyed bele ennyire az ábrándozásba, hogy jaj, vajon mit csinálhat. Mostmár csak azért is visszafogom magam, és várom, hogy ő keressen, mert én ugyan egy ember után se fogok futni.
2011. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a kapcsolatunk elején. Rosszul éreztem magam, hogy mindig csak ő, teljesen "függő" lettem, mindig vele akartam lenni. Tudtam, hogy ez neki sem lehet valami jó. Döntöttem, közöltem vele, hogy egy hétre eltűnnék. Megtettem, kikapcsoltam a mobilt, nem kerestem, elfoglaltam magam, a barátnőmmel voltam. És sikerült, jól éreztem magam nélküle, kellett ez a kis "szabadság". Azóta is úgy vagyok vele, hogy nem kell minden nap találkozni. Mostanában távkapcsolatban vagyunk, így könnyebben viselem, és jó, ha havonta egyszer látjuk egymást néhány órára.
2011. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!